TESTOWE VIBEZ: PIELEGNACJA BYOMA - Nawilżenie i niwelowanie zaczerwienienia skóry!

Źródło zdjęć: © materiały partnera
24.04.2024 17:56
Płatna współpraca z marką Sephora

Produkty do pielęgnacji, które zapewniają skórze maksymalne nawilżenie i niwelują zaczerwienienia na skórze nie istnie... ISTNIEJĄ! Przez dwa tygodnie testowaliśmy produkty marki BYOMA, dostępne w Sephora. Jesteście ciekawi jakie mamy wnioski?

Jak wiemy pielęgnacja powinna składać się z kilku etapów. Dlatego przetestowaliśmy 3 step’y od marki BYOMA: Emulsja do demakijażu, nawilżający tonik oraz krem, który można również stosować jak kurację bez zmywania.

trwa ładowanie posta...
(materiały partnera)

STEP 1: NAWILŻAJĄCA MLECZNA EMULSJA DO DEMAKIJAŻU czyli kojący demakijaż. Przyznajemy rację! Wszystko co opisuje ten produkt to prawda. Świetnie usuwa makijaż jednocześnie pozbywając się z naszej skóry wszelkich zanieczyszczeń. Produkt ma mleczną, przyjemną konsystencję przez co mycie twarzy to sama przyjemność. Mleczko jest przeznaczone dla cery suchej i wrażliwej, dzięki czemu nie pozostawia uczucia podrażnienia po osuszeniu ręcznikiem. Po umyciu twarzy, skóra jest najczęściej zaczerwieniona, jednak z tym produktem to zjawisko nie występuje!

(materiały partnera)

STEP 2: MLECZNY TONIK NAWILŻAJĄCY - kojący tonik. Dobrze wiemy jak istotne w pielęgnacji jest tonizowanie twarzy, dlatego nie mogło zabraknąć tego produktu. Świetnie nawilża i przygotowuje skórę do kolejnych etapów. Warto wspomnieć, że tonik BYOMA pomaga wzmocnić barierę skóry, która mogła być naruszona przez zimę. Polecamy nakładać produkt rękami bez zużywania wacikówbądźmy eko, a dodatkowo szkoda marnować tonik, który lepiej w całości nanosić na skórę.

(materiały partnera)

STEP 3: KREM DO TWARZY BARRIER+, który możemy stosować jako kurację bez spłukiwania. Tak jak wcześniejsze produkty BYOMA, zapewnia intensywne nawilżenie oraz zapobiega powstawaniu zaczerwienień. Przyjemna, żelowa formuła nadaje cerze blasku i idealnie sprawdza się na zakończenie rytuału pielęgnacyjnego na noc. Dzięki niemu budzimy się z maksymalnym odżywieniem, a skóra jest przygotowana na kolejny dzień.

Wszystkie produkty BYOMA są bezzapachowe oraz bez alkoholu przez co nie podrażniają skóry i dają oczekiwane rezultaty: NAWILŻENIE, NIWELOWANIE ZACZERWIENIENIA SKÓRY I ODBUDOWĘ BARIERY.

BYOMA nie tylko w całości uzupełnia naszą codzienną pielęgnację, ale również dodaje koloru w naszej łazience, dzięki swoim wyjątkowym opakowaniom w nowoczesnym design. Ciężko przejść obok nich obojętnie! Dodatkowo zużyte opakowania nadają się do recyklingu.

(materiały partnera)

Podsumowując warto udać się do perfumerii Sephora i samemu przetestować trzy z polecanych przez nas produktów oraz zapoznać się z pozostałym asortymentem. BOYMA kusi nie tylko pięknymi opakowaniami, ale też wyjątkowym składem i pożądanymi rezultatami!

Płatna współpraca z marką Sephora
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 10