Sylwester Wardęga tłumaczy się ze współpracy z Psychotropem

Wardęga tłumaczy współpracę z tiktokerem. "Mamy prawo z nim rozmawiać"

Źródło zdjęć: © Instagram
Weronika Paliczka,
13.02.2024 12:30

Kontrowersyjny influencer Psychotrop wystąpił w programie Boxdela. Wraz z nim udział w Aferkach wziął Sylwester Wardęga. Teraz twórca Watahy tłumaczy się ze współpracy.

Wielki powrót Boxdela nie wszystkim się spodobał. Influencer po wybuchu Pandora Gate odsunął się z internetu, jednak po jakimś czasie powrócił z programem "Aferki", funkcjonującym jako transmisje live na YouTube. W programie włodarz Fame MMA wraz z zaproszonymi gośćmi komentuje bieżące wydarzenia z polskiego świata medialnego. Jednym z jego gości był m.in. Sylwester Wardęga.

Psychotrop w programie: niby fajnie, ale jednak niefajnie

W transmisji Aferek, która miała miejsce 30 stycznia 2024 r., gośćmi Boxdela byli Sylwester Wardęga i Psychotrop. Ten drugi zrobił ogromne wrażenie na widzach programu, którzy zachwalali jego występ. Do niedawna w komentarzach pod transmisją obecne były wyłącznie te pochwalające Psychotropa. Zdaniem internautów influencer przyniósł powiew świeżości do programu, a jego twórczość może mieć przyszłość w polskim internecie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

FAGATA ŻABSON LEAK - Afera Popek, Goats, Lexy ostro o Nikicie, Budda (gość. Wardega & Psychotrop)

Coś jednak pękło, gdyż obecnie narracja komentarzy uległa drastycznej zmianie. Powodem jest wyciek informacji, że Psychotrop jest nożownikiem, który za swoje czyny odsiedział wyrok w więzieniu. Influencer obecnie kreuje się na twórcę commentery, który wyjaśnił m.in. Popka, jednak internauci zauważają, że samego Psychotropa również należałoby wyjaśnić.

Sylwester Wardęga tłumaczy się z udziału w Aferkach

Kwestię Psychotropa i udziału w programie u jego boku poruszył na transmisji Sylwester Wardęga. Influencer odpowiedział na zarzut współpracy z przestępcą ukaranym prawomocnym wyrokiem. Wardęga powiedział: - Nie zajmowałem się sprawdzaniem życiorysu Psychotropa, gdyż nie był gościem w moim programie i też nie jest moim obowiązkiem sprawdzanie gościa w programach, w których uczestniczę jako drugi gość. Uważam również, że jeśli osoba odsiedziała swój wyrok, to my mamy wciąż prawo z nim rozmawiać. Tyle w temacie.

trwa ładowanie posta...

Kim jest Psychotrop?

Psychotrop tak naprawdę nazywa się Alan Gruchała. Mężczyzna jest znany jako raper, influencer oraz zawodnik MMA. Do tej pory influencer odbył jedną walkę w federacji MMA VIP z Ryszardem Dąbrowskim "Szczeną", którą przegrał. Swoją karierę w internecie zaczynał jako raper HST Djobeł. Kwestię jego nie do końca prawych poczynań szeroko skomentował kanał Nie wiem, ale się dowiem! na YouTube.

Według NASD w 2014 r. HST Djobeł trafił na trzy lata do więzienia. Mężczyzna był oskarżony o usiłowanie zabójstwa. Ofiarą rapera był kuzyn jego ówczesnej partnerki, z którym Psychotrop się pokłócił. Mężczyzna zadał wówczas poszkodowanemu cztery ciosy nożem w klatkę piersiową.

Atak nożem na kuzyna to nie jedyne spotkanie Psychotropa z ostrymi narzędziami. W 2019 r. influencer podciął sobie żyły na transmisji live. W tym samym roku raper zaatakował nożem mężczyznę pod jednym z barów w Olsztynie. Powodem były niepochlebne komentarze skierowane w jego stronę. Na szczęście niedoszłemu poszkodowanemu nic się nie stało dzięki szybkiej reakcji ludzi zgromadzonych wokół, którzy unieruchomili Psychotropa.

Psychotrop miał również wykorzystywać słabszych, m.in. Elę Gawin, której obiecał rzucanie kłód pod nogi czy Krzysztofa Kononowicza. Na transmisjach live miał stosować przemoc m.in. w stosunku do partnera Eli Gawin.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Kogo promuje Wardęga i Boxdel?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0