Ludziom nie podoba się krycie oskarżonego Stuu

Afera na YouTube. Ludzie pokazują niezadowolenie

Źródło zdjęć: © YouTube - Boxdel, YouTube - Marcin Dubiel, YouTube - Wardęga / YouTube
Natalia Witulska,
07.10.2023 13:00

Polski internet płonie. Każdy użytkowników mediów społecznościowych żyje jedynie aferą Pandora Gate. Mieszkańcy Wrocławia pokazali, że nie podoba im się zachowanie zamieszanych w sprawę youtuberów.

We wtorek 3 października Sylwester Wardęga udostępnił materiał, który bez wątpienia zmienił polski internet. Na jaw wyszły niepokojące, a wręcz przerażające informacje. Ulubieniec dzieci Stuart Burton latami utrzymywał nieodpowiednie relacje z małoletnimi fankami. Nadrzędny druid polskiego YouTube powiedział, że o sprawie mogli wiedzieć bliscy Stuu, Marcin Dubiel oraz Michał Baron "Boxdel".

Internautom nie spodobało się, że przez wiele lat influencerzy mogli ukrywać i trzymać w tajemnicy fakty dotyczące Stuarta Burtona. Niezadowolenie w tej kwestii pokazali mieszkańcy Wrocławia.

Mieszkańcy Wrocławia pokazali niezadowolenie

Odkąd światło dzienne ujrzały sprawy dotyczące pedo****kich zachowań Stuarta Burtona, polski internet płonie. Każdego dnia dowiadujemy się nowych informacji, do youtuberów i na policję zgłaszają się kolejne ofiary inluencerów.

Warto podkreślić jednak, że oprócz ogólnej złości na obrzydliwe, czasem wręcz przerażające zachowania Stuu, internautów rozjuszyła również inna kwestia. Użytkownicy mediów społecznościowych nie są w stanie pojąć, jak przez kilka lat bliscy Stuarta mogli nie zgłosić jego przestępstw do odpowiednich służb. Największa krytyka spadła na najlepszego przyjaciela Stuu Marcina Dubiela, a także Boxdela, którzy mogli wiedzieć więcej, niż uważają.

MROCZNA TAJEMNICA STUU I YOUTUBERÓW: PANDORA GATE (Boxdel, Dubiel, Fagata)

Swoje niezadowolenie postanowili pokazać mieszkańcy Wrocławia. W mieście pojawiły się naklejone na płoty oraz budynki napisy. Jasno wynika z nich, że obserwatorzy polskiego YouTube nie pochwalają, że przez lata nikt nie zgłosił, że Stuart Burton utrzymywał nieprzyzwoite kontakty na tle seksualnym z nieletnimi fankami.

Oblepiony Wrocław
Oblepiony Wrocław (Instagram - og_kuba777 , Instagram)
Plakaty we Wrocławiu
Plakaty we Wrocławiu (Instagram - Make Life Harder , Instagram)
Niezadowolenie ludzi widoczne we Wrocławiu
Niezadowolenie ludzi widoczne we Wrocławiu (Instagram - og_kuba777 , Instagram)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 8