Popek zgłoszony do prokuratury

Skandaliczne zachowanie Popka. "Należy ukarać sprawcę"

Źródło zdjęć: © Canva, Instagram
Konrad SiwikKonrad Siwik,29.01.2024 11:00

Do sieci trafiło nagranie, na którym kontrowersyjny raper Popek mówi o skandalicznych zamiarach względem pewnej kobiety i jej dwóch psów. Sprawą zajmują się odpowiednie organy.

Twórca internetowy Psychotrop udostępnił w relacji na Instagramie nagranie z udziałem Popka. Widzimy na nim rapera w mieszkaniu niezidentyfikowanej kobiety, który mówi, że zaraz dokona skandalicznych czynów względem właścicielki lokalu i jej dwóch owczarków niemieckich. Dalsza część materiału została ocenzurowana ze względu na jej drastyczność.

Popek odniósł się do - jak sam stwierdził - "najgłupszego filmiku, jaki nagrał w swojej karierze". Raper wyznał, że nie jest z tego dumy, a jego skandaliczne słowa i zachowanie były wynikiem przyjmowania zbyt dużej ilości różnych środków odurzających. Zaprzeczył również, że dokonał czynów, o których mówił na nagraniu udostępnionym przez Psychotropa.

trwa ładowanie posta...

Popek zgłoszony do prokuratury

Sprawą nagrania zajęły się organizacje prozwierzęce - Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt i Fundacja dla Szczeniąt Judyta.

Wyślemy do prokuratury po pierwsze dla zasady, po drugie, żeby przestrzec innych

- przekazał DIOZ.

Nie daliśmy sobie chwili na dojście do siebie po zobaczeniu tego nagrania - zaczęliśmy działać

- zapewnia Fundacja Judyta.
trwa ładowanie posta...

"Należy ukarać sprawcę, którego tłumaczenie tej sytuacji i filmu, który wyciekł, tylko pogrążają. Tym razem ucierpiały zwierzęta, nie chcemy wiedzieć co może stać się kolejnym razem i nie zamierzamy do tego dopuścić. Dlatego w sprawę zaangażowaliśmy adwokat Katarzynę Topczewską. Zostanie złożone zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa" - zapowiedziała fundacja.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 5
  • emoji kupka - liczba głosów: 3
Jerry,zgłoś
Jest tyle głodnych zwierząt które zaspokoił by głód tym żylastym pomalowanym cielskiem. The Bill powinien być co najmniej odizolowany od ludzi, bo jest niebezpoeczny
Odpowiedz
4Zgadzam się0Nie zgadzam się