Kolejna ofiara Krzysztofa Gonciarza zabiera głos

Narkotyki i wyzwiska. Kolejna ofiara Krzysztofa Gonciarza zabiera głos

Źródło zdjęć: © Instagram: hannakoczewska / Licencjodawca
Weronika Paliczka,
30.09.2023 11:39

Atmosfera wokół Krzysztofa Gonciarza coraz bardziej się zagęszcza. Oświadczenie na Instagramie opublikowała modelka Hanna Koczewska. Kobieta udostępniła także rozmowy z Krzysztofem.

To już czwarta kobieta, która otwarcie przyznaje się do bycia ofiarą Krzysztofa Gonciarza. Głos w sprawie zabrała już Kasia Mecinski, Daria Dąbrowska oraz dwie anonimowe dziewczyny, dzięki którym ruszyła lawina obciążająca Gonciarza. Hanna Koczewska udostępniła jednak nie tylko oświadczenie, ale także wiadomości, które otrzymała od youtubera.

Przemoc i narkotyki w nocy, lewactwo za dnia

W wiadomościach wysyłanych do modelki Krzysztof Gonciarz otwarcie przyznawał się do swoich sadystycznych skłonności. Youtuber napisał, że "lubi dać po mordzie i napluć". Wielokrotnie proponował także Hannie Koczewskiej narkotyki w postaci mefedronu.

Z wiadomości można wywnioskować, że Gonciarz zdawał sobie sprawę z pozycji, jaką piastuje w polskim internecie. Napisał do modelki, że "musi dbać o reputację top Polaka". Influencer proponował także stosunki seksualne.

Kolejna ofiara Krzysztofa Gonciarza zabiera głos
Kolejna ofiara Krzysztofa Gonciarza zabiera głos (Instagram: hannakoczewska , Instagram: hannakoczewska)

Modelka spotkała Gonciarza trzy razy w życiu

W oświadczeniu Hanna Koczewska dziękuje Darii i anonimowym dziewczynom za podzielenie się doświadczeniami związanymi z Krzysztofem Gonciarzem. Odwaga pozostałych ofiar youtubera zmotywowała modelkę do opowiedzenia swojej historii. We wpisie opublikowanym na Instastory kobieta opowiada, że nigdy nie łączyła jej z Gonciarzem relacja romantyczna, a na żywo widziała go trzy razy.

Powierzchowność relacji nie zniechęciła Krzysztofa Gonciarza do wysyłania obrzydliwych wiadomości dotyczących przemocy, narkotyków i seksu. Jak napisała Hanna: "W tamtym czasie dopuścił się on zachowań, które były przekroczeniem moich granic i nie przestawał mnie nękać".

Kolejna ofiara Krzysztofa Gonciarza zabiera głos
Kolejna ofiara Krzysztofa Gonciarza zabiera głos (Instagram: hannakoczewska , Instagram: hannakoczewska)

Krzysztof Gonciarz przeprosił już za swoje zachowanie. W relacji na Instagramie napisał: "Przepraszam. Jestem w terapii, co wiedzą wszyscy, którzy mnie śledzą. Wiedzą też, jaką drogę przeszedłem przez ostatnie kilkanaście miesięcy i że jestem po niejednym przełomie. Jest mi przykro, że moje życie i sposób bycia generował szkodę w życiu innych osób. Nie widziałem wielu rzeczy i nie rozumiałem własnego zachowania".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 6
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 14
  • emoji smutek - liczba głosów: 3
  • emoji złość - liczba głosów: 16
  • emoji kupka - liczba głosów: 2
Maja Kulpa,zgłoś
Chyba wypada teraz dodać sprostowanie, c'nie?
Odpowiedz
3Zgadzam się0Nie zgadzam się
Kiki,zgłoś
O jak nie rozumiał swego zachowania to git
Odpowiedz
10Zgadzam się2Nie zgadzam się