Najjjka porównuje LGBT+ do Sodomy i Gomory

Najjjka znów atakuje LGBT+. Cytuje złowieszczy fragment Biblii

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
28.12.2023 18:30

Influencerka Natalia Ruś, znana jako Najjjka, wypowiedziała się na temat nowej nowej ustawy dotyczącej równości małżeńskiej. Katoliczka wyzywa społeczeństwo LGBT+.

Najjjka to bezkompromisowa influencerka promująca katolicyzm. Youtuberka często wyraża swoje poglądy i tym samym wzburza internautów. Kontrowersyjnie wypowiada się na tematy takie jak edukacja seksualna, LGBT+ czy masturbacja. Najjjka ponownie zabrała głos w sprawie praw queerowej społeczności. Influencerka pojechała po bandzie.

Najjjka porównuje LGBT+ z Sodomą i Gomorą

27 grudnia Najjjka opublikowała wpis na portalu X. Influencerka skomentowała wideo ministry Katarzyny Kotuli. Posłanka Lewicy w filmiku mówi o legalizacji związków partnerskich par homoseksualnych. Informuje, że już od 1 stycznia rozpoczną się konsultacje i prace nad projektem, który ma m.in. ułatwić społeczności LGBT+ pozyskiwanie wiadomości na temat stanu zdrowia osoby partnerskiej w przypadku wizyty w szpitalu czy rozwiązać sprawy wspólnych kredytów i podziału majątkowego.

trwa ładowanie posta...

Katolicka influencerka skomentowała nagranie ironicznymi słowami: "Jejku, nie mogę się doczekać. Otwórzmy drzwi (emoji tęczy symbolizujące LGBT+)". Następnie zasugerowała, że legalizacja związków partnerskich osób homoseksualnych doprowadzi do "S i G", czyli Sodomy i Gomory: "Ciekawe kiedy u nas się to wypełni (czyli to: Rdz 19, 24-25). O miastach S i G. Mądrzy się domyślą".

A wtedy Pan spuścił na Sodomę i Gomorę deszcz siarki i ognia od Pana . I tak zniszczył te miasta oraz całą okolicę wraz ze wszystkimi mieszkańcami miast, a także roślinność.

- cytat z Biblii przywołany przez Najjjkę

Wymienione miasta to symbol rozpusty i zepsucia moralnego. Inaczej miejsce, w którym dzieją się rzeczy budzące zgorszenie i zasługujące na moralne potępienie.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 11
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 17
  • emoji kupka - liczba głosów: 5
balwo,zgłoś
Obawiaj sie lepiej o własny tyłek a nie o Polskę.
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Frodo,zgłoś
Nie myślałaś przypadkiem o wizycie w dobrej klinice? Zawsze można poleżeć krzyżem w kościele zimno wyciąga takie skrzywienia
Odpowiedz
10Zgadzam się2Nie zgadzam się
Kawka,zgłoś
Pan Bóg czegoś takiego nie stworzył. Kwintesencja nienawiści i trywialnej głupoty to dzieło Szatana. Piekło czeka na Najjjkę.
Odpowiedz
11Zgadzam się3Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 13