Najjjka krytykuje Clout MMA

Najjjka krytykuje Lexy oraz Clout MMA. "Sława zmieniła Cię w inną osobę"

Źródło zdjęć: © Instagram: najjjka / Instagram: najjjka
Weronika Paliczka,
27.10.2023 18:30

Coraz więcej osób krytykuje Lexy Chaplin i organizację Clout MMA. Do grona przeciwników dołączyła Najjjka, która skrytykowała influencerkę na Instagramie.

Czy Clout MMA przekroczyło granicę dobrego smaku? Wiele na to wskazuje. Coraz więcej osób krytykuje ostatnie ogłoszenie federacji. Sprawę walki Nikity z Gochą Magical skomentowała nawet Marianna Schreiber, która zwróciła się do prezydenta Płocka z prośbą o rozwiązanie umowy z federacją Lexy Chaplin.

Najjjka krytykuje Lexy Chaplin

Do sprawy Clout MMALexy Chaplin odniosła się katolicka influencerka Najjjka. Tiktokerka skomentowała zdjęcie Lexy na Instagramie: "Ogromnie się rozczarowałam na Tobie. Jak weszłaś do internetu (zanim jeszcze dołączyłaś do Team X, oglądałam Cię) później już Team powstał jeszcze trzymałaś poziom. Mam wrażenie, że sława zmieniła Cię w kompletnie inną osobę. Promujesz patologię (poprzez osoby, które uczestniczą w Cloutmma). Jest to tak bardzo przykre, bo jeszcze na początku mówiłaś, jak bardzo wierzysz w Bogu i, że Bóg w Twoim sercu gra ogromną rolę. Zmieniłaś się kompletnie. Ja naprawdę miałam nadzieję, że internet i młodzież zmienisz na lepsze, bo jesteś ich autorytetem, ale jednak coś poszło nie w te stronę co trzeba.."

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

Lexy Chaplin wielokrotnie wspominała o swojej silnej wierze i religijności. Wiele osób zarzuca influencerce, że promowanie patologii i przemocy ma niewiele wspólnego z Bogiem. Na Clout MMA walczą osoby prawomocnie skazane przez sądy. Jedna z osób komentujących wytknęła influencerce to, jak wygląda sprawa Clout MMA: "Gocha jest alkoholiczką i osobą chorą psychicznie. Zmanipulowanie jej, aby wzięła udział w gali podchodzi pod wykorzystanie osoby niepelnosprawnej i powinna się temu przyjrzeć prokuratura. Pamiętamy co niedawno było z Majorem. Ale widać Lexy nie ma z tym problemu, pójdzie z tatą do kościoła, wyspowiada się i elo, sumienie czyste. Miejmy tylko nadzieję że jej kartoteka już za jakiś czas przestanie być czysta."

Najjjka krytykuje Lexy Chaplin
Najjjka krytykuje Lexy Chaplin (Instagram: Lexychaplin , Instagram: Lexychaplin)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0