ZombieBlondie

Moda na sztuczne piegi ogarnia TikToka i Instagram. ZombieBlondie robi je NAJLEPIEJ!

Michał DziedzicMichał Dziedzic,24.09.2021 13:30

Instagramerka i YouTuberka Wiktoria Mleczek (ZombieBlondie) zdradza nam, jak zrobić sztuczne piegi szybko, bezpiecznie i... tanio.

Ciężko uwierzyć w to, że jeszcze kilkanaście lat temu piegi uchodziły za coś, czego ludzie się wstydzili i próbowali zakryć grubą warstwą podkładu. Dziś instagramowe filtry z piegowatą twarzą biją rekordy popularności, a makijażowi guru próbują przenieść je do rzeczywistości, racząc widzów tutorialami w stylu: "jak zrobić urocze kropki na twarzy".

Jeżeli macie na takie ochotę - Vibez przychodzi z pomocą. Spotkaliśmy na warszawskim evencie marki Undiz instagramerkę ZombieBlondie, która słynie z pięknych (domalowanych) piegów. Zdradziła nam, jak ekspresowo i ekonomicznie zrobić sobie takie w domu.

Nowopoznani ludzie zawsze mnie podpytują. Jak to? Skąd te piegi się wzięły? Muszę sprzedać ten patent: spray na odrosty. Wcześniej próbowałam różnych rzeczy, jakaś henna, jakieś ciapkanie się cieniami do powiek. One się później rozmazywały, były niefajne. Ale spray na odrosty, to jest to. Sekunda roboty i jesteś gotowa, jesteś gotowy! - mówi nam uśmiechnięta Wiktoria Mleczek.

Spray na odrosty można dostać już za kilkanaście złotych. Okej, brzmi całkiem uczciwie. Ale co z aplikacją? ZombieBlondie już wyjaśnia...

Miałam taką sytuację, że już cała się pomalowałam, byłam gotowa do wyjścia ze znajomymi i psiknęłam sobie, żeby zrobić te piegi i całą twarz miałam w tych kropkach. Musiałam wszystko zmywać. Więc tylko kwestia tego, żeby wypsikać najpierw wszystko na chusteczkę, a potem na twarz. I tylko tyle. Bo po prostu ten aplikator nam najpierw mocno psika, więc najpierw robimy to na chusteczkę, a później jak to cieśnienie jest mniejsze to możemy śmiało na twarz. No i jest efekt taki, jaki widać na załączonym obrazku. Super, że można tym sterować. Dać na przykład mniej niż ja mam w tym momencie, albo więcej... Jak kto chce! - dodaje w rozmowie z nami blogerka.

Wiktoria chętnie zapozowała nam też do zdjęć, żebyśmy mogli pokazać wam, że jej piegi są 10/10.

Sami zobaczcie, jak wygląda make up a'la ZombieBlondie. Skusicie się na podobny?

ZombieBlondie
ZombieBlondie (Materiały własne red. Vibez)
ZombieBlondie
ZombieBlondie (Materiały własne red. Vibez)
ZombieBlondie
ZombieBlondie (Materiały własne red. Vibez)
ZombieBlondie
ZombieBlondie (Instagram)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 4
Maja,zgłoś
Dziewczyny czy została założona już jakąś grupa poszkodowanych przez HH?
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się