Miłosz Fluckiger

Miłosz Fluckiger o społeczności TikToka: "W naszej branży ciężko o zdrowe relacje"

Źródło zdjęć: © Instagram
Michał DziedzicMichał Dziedzic,01.09.2021 00:37

"Nie lubię tych TikTokerów, którzy nie widzą miejsca na nowe twarze i rozwój innych. Pojawiło się kilku takich na mojej drodze i już wiem, jak reagować na takie osoby" - zdradza nam Miłosz Fluckiger, czyli "duzychlopiec" z TikToka.

Miłosz, serdecznie gratuluję Ci ponad 800 tysięcy fanów na TikToku! Jaki sądzisz, jaki był Twój przepis na sukces?

Jest już 900 tysięcy! Dziękuję i wydaje mi się że na to nie ma jednego przepisu na sukces. Musisz długo robić coś, co naprawdę lubisz i co Cię nie męczy, w taki sposób może pójdziesz na szczyt.

Pamiętasz swój pierwszy viral?

Pierwsze filmy jakie robiłem, nie były najlepszej jakości i większości już nie pamiętam. Pierwszego virala nie pamiętam, ale jestem przekonany że było to coś o Ekipie czy Teamie X.

Co sądzisz o społeczności, jaką tworzą popularni TikTokerzy? To prawdziwe przyjaźnie czy raczej wyrachowane "crossowanie" dla podbicia zasięgów?

Każdy człowiek jest inny! W naszej branży ciężko o zdrowe relacje. Jednak jest masa świetnych osób, z którymi mam przyjacielski kontakt i cieszę się, że trafili do mojego życia.

A Ty, których TikTokerów szczerze lubisz?

Nie lubię tych TikTokerów, którzy nie widzą miejsca na nowe twarze i rozwój innych. Pojawiło się kilku takich na mojej drodze i już wiem, jak reagować na takie osoby.

trwa ładowanie posta...

Ostatnio sporo mówiło się o związkach-ustawkach wśród influencerów. Słyszałeś o takich przypadkach?

Słyszałem o takich przypadkach, często jest to przyjaźń, w której zaczęła się rutyna, a czasem znajomość, którą ktoś chce spieniężyć. Jednak trzeba zaznaczyć, nie wszystko to, co w internecie to prawda i nie wszystko to, co w internecie to fejk. W moim najbliższym środowisku nie ma osoby, która coś takiego robi.

A sam zdecydowałbyś się na taką formę "autopromocji"?

Jak na razie mam moje prawdziwe relacje, ale zobaczymy co będzie w przyszłości.

Jak myślisz, dlaczego młodzi ludzie coraz chętniej zaglądają na TikToka niż na YouTube’a czy Instagrama?

Wszystko to ma miejsce, ponieważ TikTok dostarcza masę bodźców i pojawia się efekt złotej rybki, czyli skrócenie naszej uwagi. Doszliśmy do tego momentu, że możemy się skupić tylko na kilka sekund, a TikTok jako aplikacja losowa zabija nudę jednym przesunięciem palca.

Często zdarza się, że ktoś zaczepia Cię na ulicy i prosi o zdjęcie?

Jak wychodzę na zakupy, jest to kilka osób, jak na jakichś większych imprezach to po 15-20, ale widzę też wzrok innych - jest masa która zna, ale nie chce podbijać. Warto zaznaczyć, że to nie są osoby po 6 lat; to są osoby często starsze ode mnie o 5-7 lat!

A jakiej rady udzieliłbyś wszystkim tym, który zaczynają przygodę z TikTokiem?

Kiedyś też zadawałem takie pytania, ale prawda jest taka, że jeśli masz pomysł i regularnie będziesz coś postować, wróżę Ci murowaną karierę.

Gdzie widzisz siebie za 5 lat?

Zobaczymy, może dom i dziecko, a może dalej życie "popularnej osoby" - wszystko pokaże czas, ale mam nadzieje ze będę szczęśliwy… To mi wystarczy!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 6
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 2