Jacek Murański wraca do oktagonu

Jacek Murański wraca do oktagonu. Z kim zawalczy?

Źródło zdjęć: © FAME MMA / Canva, YouTube
Natalia Witulska,
24.04.2023 16:30

To już pewne. Jacek Murański będzie znowu walczył. Zawodnik gal freak fightowych wróci do oktagonu po przerwie. Będzie to pierwszy występ zawodnika od śmierci syna.

Jacek Murański to polski aktor, który szerszej publiczności dał się poznać jako uczestnik gal freak fightowych. Zasłynął głównie z bardzo kontrowersyjnych wypowiedzi. Nieraz atakował innych uczestników High League lub Fame MMA oraz ich rodziny. Srogo przekonał się o tym Sergiusz Górski "Nitro". Jacek Murański podczas konferencji sugerował, że syn influencera nie jest jego.

Jacek Murański znów chce się bić

8 lutego 2023 r. internetowy świat obeszła smutna wiadomość. Wskutek niewydolności krążeniowo-oddechowej życie stracił syn Jacka Murańskiego, Mateusz. Ojciec ogłosił wtedy, że nie będzie się bił na High League, ponieważ potrzebuje czasu, aby pogodzić się ze stratą ukochanego syna.

Nikt nie spodziewał się więc, że tak szybko Jacek Murański będzie chciał znowu walczyć w oktagonie. 23 kwietnia poinformował obserwatorów, że zobaczą go już niedługo podczas gali High League. Napisał, że wraca do walki w klatce w hołdzie dla zmarłego syna.

trwa ładowanie posta...

Specjalnie podziękowania za podjęcie decyzji o powrocie do oktagonu otrzymał Amadeusz Ferrari, przyjaciel rodziny Murańskich, również zawodnik MMA.

Użytkownicy mediów społecznościowych zastanawiają się, z kim zawalczy Jacek Murański. W typach najczęściej pojawia się Marcin Najman, z którym mieli zawalczyć ojciec i syn podczas szóstej odsłony High League.

A wy jak myślicie? Z kim zmierzy się Jacek Murański w przyszłości?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0