Wymiana zdań między Fame MMA a Człowiekiem Wargą

Człowiek Warga porównuje Fame MMA do TVP. Wymiana zdań na Twitterze

Źródło zdjęć: © Twitter - Człowiek Warga, Twitter - Fame MMA / Canva, Twitter
Natalia Witulska,
12.05.2023 13:45

Człowiekowi Wardze nie spodobało się, że nie dostanie akredytacji na najbliższą galę Fame MMA. We wpisie na Twitterze porównał zachowanie federacji do TVP. Doczekał się odpowiedzi.

Do małej wymiany zdań doszło między Człowiekiem Wargą a Fame MMA na Twitterze. Czy włodarze największej federacji freakfightowej w Polsce naprawdę zachowują się jak TVP?

Człowiek Warga i brak akredytacji na galę Fame MMA

Maciej Dąbrowski "Człowiek Warga" 10 maja dodał wpis na Twitterze. Poinformował w nim, że nie otrzymał akredytacji na najbliższą galę Fame MMA. Powodem miały być wcześniejsze materiały Maćka dotyczące federacji.

"Napisał mi rzecznik, że stawiają na własne redakcje, a luźne, zza kulis materiały mogą robić zaprzyjaźnione z nimi redakcje partnerskie. Trochę TVP" - napisał na Twitterze Człowiek Warga.

trwa ładowanie posta...

Odpowiedź dotycząca nieudzielenia akredytacji Maćkowi

Fame MMA 11 maja odpowiedziało Wardze. We wpisie widać, że włodarze nie są zadowoleni z porównania ich do TVP. Podkreślili również, że chcą iść w kierunku "jakości, a nie ilości" jeśli chodzi o zapraszane na wydarzenie redakcje.

"Chyba nie ma sensu rozwijać Twojego zarzutu o ograniczeniu wolności mediów. Jest mocno nietrafiony, chyba że MMA.pl, Wuwunio, Mateusz Kaniowski, Onet, WP, ESKA to Twoim zdaniem podmioty zależne od FAME? W takim razie sugerujesz, że jesteś jedynym niezależnym twórcą, który pojawił się na naszej gali?" - można przeczytać na Twitterze.

trwa ładowanie posta...

Życzymy trochę więcej dystansu, o którego brak nas posądzasz

- Fame MMA

Człowiek Warga nie pozostał dłużny i skomentował wpis Fame MMA.

"Dystans kochani to ja mam, dlatego się śmieje z tej sytuacji i wrzucam specjalnie złośliwe szpileczki. No nic, zobaczymy zatem tę "jakość nie ilość" po gali" - napisał Maciek.

trwa ładowanie posta...
Rozwijaj swoje pasje z Bankiem Pekao S.A., bo jak nie teraz to kiedy?
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0