Najjjka w oktagonie?

Najjjka zawalczy w oktagonie? Otrzymuje propozycje

Źródło zdjęć: © YouTube - Najjjka / YouTube
Natalia Witulska,
11.01.2024 15:30

Katoinfluencerka Natalia Ruś, w sieci znana jako "Najjjka" rozbudza emocje w mediach społecznościowych. Przyznaje, że propozycje walki w oktagonie są bardzo kuszące. Jest szansa, że zawalczy?

Natalia Ruś "Najjjka" to polska tiktokerka oraz youtuberka. Zasłynęła w sieci jako głosząca Pismo Święte katoliczka z kontrowersyjnymi poglądami. Influencerka zaciekle broniła posła Brauna po tym, jak gaśnicą zgasił świece Chanukowe w Sejmie, a kiedyś twierdziła, że nie można uprawiać seksu, będąc w ciąży, ponieważ skazi to duszę dziecka.

W środę 10 stycznia Najjjka udostępniła film w mediach społecznościowych. Poinformowała w nim o kolejnej propozycji walki w oktagonie. Przyznała, że pieniądze i sława są bardzo kuszące.

Najjjka zawalczy na Clout MMA?

Najjjka przyznała, że w 2022 r. otrzymała dwie propozycje walki w niedziałającej już federacji High League. Na początku 2024 r. zobaczyć ją w oktagonie chce Clout MMA.

- Moi drodzy, ja nie wiem co mam powiedzieć. Ja wiem tyle. Wiem, że jest sporo osób, które by chciały zobaczyć, jak Najjjka dostaje po buzi. Bądźmy szczerzy, taka jest prawda. To wszystko jest naprawdę kuszące. Wiecie, pieniądze, jeszcze większa sława itd., no ja nie powiem, że nie. Tylko pytanie, czy ja serio bym tam miała iść? - powiedziała Natalia.

trwa ładowanie posta...

Najjjka wielokrotnie mówiła, że nie popiera walk influencerów w oktagonie, ponieważ jest to promowanie agresji. Trudno się z tym nie zgodzić. Pierwszy raz jednak Natalia zasugerowała, że myśli nad tym, czy nie wziąć udziału w organizowanej przez Clout MMA gali. Możliwe, że influencerka chce jedynie rozbudzić emocje w mediach społecznościowych, ale kto wie, może poważnie rozważa przedstawioną jej propozycję.

Najjjka w oktagonie?
Najjjka w oktagonie? (Instagram - Najjjka , Instagram)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1