lifestyle
Nowe burgery w McDonald’s. Powrotu tych ulubieńców się nie spodziewacie
NitroZyniak wygrał aukcję WOŚP o sparing z... Mają Staśko

NitroZyniak na WOŚP wylicytował trening z Mają Staśko

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,02.02.2023 10:30

Wygląda więc na to, że rękawice skrzyżują wkrótce wielcy wrogowie. NitroZyniak wsparł Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i wylicytował trening z Mają Staśko. Sama Staśko w rozmowie z Vibez.pl potwierdza, że wszystko to jest prawdą i zapowiada, że na trening przyjdzie z powodu szczytnego celu. - Nitro chyba teraz nie wie, co robić z contentem, a mógłby go zmienić, przepracować i pójść w dobrą stronę - mówi Staśko. Będzie się działo.

Na wstępie przypomnijmy pokrótce historię relacji znanej feministki Mai Staśko Sergiusza Górskiego, influencera o pseudonimie NitroZyniak. Staśko wiele razy w ostrych słowach krytykowała NitroZyniaka za jego postawę i zachowanie w sieci, które według niej nakręca hejterów.

Konflikt pomiędzy Mają Staśko i NitroZyniakiem

W wywiadzie dla Vibez.pl Staśko mówiła o Nitrze i o Krzysztofie Stanowski, dziennikarzu sportowym: - Ludzie piszą "ale Stanowski Cię wyjaśnił, ty głupia ruro" czy "Nitro dobrze powiedział, że jesteś poje*ana". Za każdym razem, kiedy oni coś o mnie powiedzą zalewa mnie hejt od innych. Nawet nie muszą używać przekleństw, chociaż akurat Nitro od tego nie stroni. Oni bardzo dobrze zdają sobie z tego sprawę, jaki mają wpływ na ludzi. To tacy cisi przywódcy hejterów.

Nitro wysłał Mai bluzę i wpłacił trochę kasy na cele charytatywne, przez co aktywistka na chwilę przystopowała (?) z krytyką streamera. A potem znowu zaczęli się wyzywać, przerzucać tweetami i długimi odpowiedziami, aż w końcu zablokowali się nawzajem w social mediach i przestali wymieniać wpisami.

A teraz najpewniej dojdzie do pojednania dwóch zwaśnionych stron.

Nitro wylicytował trening MMA z Mają Staśko

Nitro i Staśko łączy jedno. Obydwoje walczyli na galach freak fightów. Staśko jak na razie odnosi sukcesy. Jej dwie przeciwniczki zostały zrównane z ziemią. A Sergiusz? Jego rekord jest przeciwieństwem 2-0 Mai.

Nitro - jak sam się pochwalił na Twitterze - wylicytował trening ze Staśko w ramach aukcji charytatywnej, z której pieniądze zostaną przekazane na WOŚP. Aukcja osiągnęła finalną kwotę 3550 złotych. Czyli Sergiusz wydał 3550 zł na cele charytatywne, aby skrzyżować rękawice z aktywistką.

"Mam dziwne hobby stary" - napisał na Twitterze.

trwa ładowanie posta...

Sama Staśko w rozmowie z Vibez.pl potwierdziła, że wszystko to jest prawdą. Powiedziała, że do treningu dojdzie, choć termin nie jest jeszcze znany. Staśko dodaje, że jej motywacją do pojawienia się na treningu jest charytatywny cel aukcji.

- Dla dobra osób potrzebujących po prostu to zrobię, ale sama nie wiem, co myśleć. Może uda nam się pogadać. Nitro chyba teraz nie wie, co robić z contentem, a mógłby go zmienić, przepracować i pójść w dobrą stronę - mówi Staśko w rozmowie z Vibez.pl.

Reakcja internautów? "XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD"

Internauci zgodnie zareagowali dość entuzjastycznie. Bo trudno Nitro zarzucić złe intencje, jeśli wspiera WOŚP.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Niektórzy zauważyli, że to dziwne, że teraz Nitro chce pogłębiać ze Staśko kontakt. Po tylu mikrodramach:

"Nie chciałeś ostatnio żeby się od ciebie od***ala? Po c**j to robisz XDXD" - zauważa twitterowiczka.

trwa ładowanie posta...

"Szczerze powiedziawszy, ja tego nie rozumiem. Przecież ona tylko na to liczy, dzięki temu będzie mogła przedłużyć swoje życie w internecie o kolejne 2 tyg. Pasożytując ZNOWU na Tobie" - dodaje inna osoba.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Ale hej, kasa poszła na WOŚP? To się liczy.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Transpłciowe kobiety wykluczone. Światowa Lekkoatletyka jest transfobiczna?