Mia Nasti Baka w szpitalu

Wystąpiła na zawodach chlania, obudziła się w SZPITALU: "Mam coś z wątrobą"

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,29.11.2021 11:56

Pierwsza gala zawodów w piciu AlkoMaster zakończyła się dramą. Jedna z uczestniczek patoalkopojedynków, influencerka Mia Nesti Baka, trafiła po evencie na oddział intensywnej terapii. Kobieta sugeruje, że ktoś jej czegoś dosypał do alkoholu.

Trudno o wydarzenie skandalizujące w większym stopniu niż AlkoMaster. Jest to federacja, w której influencerzy walczą ze sobą tak, jak w Fame MMA... z jedną istotną różnicą. Zamiast okładać się pięściami, twórcy pojedynkują się na ilość wyżłopanego alkoholu. W pierwszej edycji AlkoMaster, która odbyła się 27 listopada, wystąpili m.in. Daniel Magical, Don Kasjo, MegaKot, Ewel0na, Mia Nesti Baka.

Na temat przebiegu samych patoalkopojedynków nie warto pisać słowa, bo nie różniły się specjalnie od posiadówy u pijanego wuja. Ciekawsze jest to, co wydarzyło się po zakończonej gali. Na InstaStory jednej z uczestniczek zawodów w chlaniu - chodzi o influencerkę Mia Nesti Bakę - pojawiła się niepokojąca relacja z oddziału intensywnej terapii. Kobieta trafiła tam po zakończeniu gali AlkoMaster.

ALKOMASTER 1: GALA

Mia Nesti Baka w szpitalu po gali AlkoMaster

- Ktoś mi coś prawdopodobnie dosypał - mówi roztrzęsionym głosem Mia Nesti Baka ze szpitalnego łóżka. - Ledwo przeżyłam, mam zapalenie płuc, bo rzygałam czymś czarnym. [...] Mam jeszcze coś z wątrobą. Nie wiem, jakbyście się czuli na miejscu moich rodziców, którym lekarz powiedział, że w sumie to mogę umrzeć. Super, co nie?

Mia Nesti Baka w szpitalu
Mia Nesti Baka w szpitalu (Instagram)
Mia Nesti Baka w szpitalu
Mia Nesti Baka w szpitalu (Instagram)

Mia Nesti Baka podkreśla, że federacja AlkoMaster w niczym nie zawiniła. Influencerka mówi, że to ktoś obcy dosypał jej czegoś do alkoholu. Mia mówi wręcz, że organizatorzy pojedynków na chlanie uratowali jej życie, bo poinformowali jej znajomych, że coś złego dzieje się z kobietą i dzięki temu przyjechało pogotowie.

Mia Nesti Baka mówi, że zaczęła się czuć nieswojo jeszcze przed wyjściem na alkopojedynkek przeciwko Danielowi Magicalowi. Całą sytuację kwituje stwierdzeniem, że "ludzie to kur*y".

Mia Nesti Baka w szpitalu
Mia Nesti Baka w szpitalu
Mia Nesti Baka w szpitalu
Mia Nesti Baka w szpitalu
Mia Nesti Baka w szpitalu
Mia Nesti Baka w szpitalu
Mia Nesti Baka w szpitalu
Mia Nesti Baka w szpitalu

Kolejny uczestnik gali z problemami zdrowotnymi

Mia Nesti Baka to nie jedyna osoba, która sugeruje, że podczas gali AlkoMaster działy się jakieś niepokojące rzeczy. Przemek "Kolar" Kolarczyk, który brał udział w pojedynku na chlanie, odpowiedział na relację Nesti, pisząc, że:

"Mam to samo. Nic nie pamiętam. Byłem nieprzytomny i do teraz jestem dętka. Nie wiem czy ktoś mi czegoś nie dosypał..."

Drama po gali AlkoMaster
Drama po gali AlkoMaster

AlkoMaster wydało oświadczenie

Federacja zawodów w chlaniu opublikowała komunikat na Instagramie, w którym czytamy: "W związku z pojawiającymi się nieprawdziwymi informacjami na temat stanu zdrowia uczestników gali AlkoMaster, informujemy iż wszyscy nasi zawodnicy zostali objęci odpowiednią opieką, nie było ani jednej sytuacji która byłaby niebezpieczna dla ich zdrowia i życia. Z powielania nieprawdziwych informacji będziemy wyciągali konsekwencje prawne".

Drama po AlkoMaster
Drama po AlkoMaster

Co uważacie o tej sytuacji?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 80
  • emoji smutek - liczba głosów: 8
  • emoji złość - liczba głosów: 14
  • emoji kupka - liczba głosów: 169
alkohol w nadmiarze JEST niebezpieczny dla zdrowia więc organizatorzy powinni zostać pociągnięci do odpowiedzialności. swoją drogą to szczyt pazerności, żeby robić zawody w piciu alko
Odpowiedz
3Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zuzia,zgłoś
Nie zyje Ona przedawkowanie
Odpowiedz
4Zgadzam się0Nie zgadzam się
Wrona,zgłoś
Żenada.
Odpowiedz
3Zgadzam się0Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Zobacz komentarze: 5