Krystian Wilczak

Zawodnik Fame MMA inspiruje młodych fanów do łamania przepisów drogowych

Źródło zdjęć: © Krystian Wilczak / Instagram
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,01.10.2021 11:46

Krystian "Krycha" Wilczek opublikował Instastory, na którym widać, jak zawodnik Fame MMA prowadzi samochód na dwupasmówce. Krycha nie trzyma rąk na kierownicy, bo jest zajęty jedzeniem i reklamowaniem swojego sponsora. Młodzi mogą brać przykład?

Krystian "Krycha" Wilczak jest jedną z największych gwiazd federacji Fame MMA. Influencer, którego na Instagramie obserwuje prawie 75 tys. osób, przygotowuje się do pojedynku z Aleksandrem Sashą Muzheiko. Walka odbędzie się podczas 11. gali Fame MMA. Czy to względu na intensywne przygotowania do sportowego eventu Krystian zapomniał przepisów ruchu drogowego?

Krycha - jak każdy influencer - dokumentuje swoje życie na Instagramie. W relacji opublikowanej 30 września zawodnik Fame MMA podróżuje samochodem ze swoimi znajomymi. Oglądając te materiały, można wyczuć, że atmosfera w aucie jest sympatyczna, jest miło, fajnie, wszyscy są uśmiechnięci, za oknem świeci słoneczko. Jak można zepsuć tak przyjemny czas?

Krystian "Krycha" Wilczak - inspiracja dla młodych kierowców?

Podczas jazdy dwupasmówką Krystian przypomniał sobie, że ma pewne zobowiązania sponsorskie. Na jego relacji z podróży widzimy, jak mężczyzna w jednej dłoni trzyma pudełko z jedzeniem, a w drugiej dłoni trzyma widelec. - Robienie wagi z wami to sama przyjemność - mówi Krycha do obiektywu kamery, kierując te słowa do firmy cateringowej, którą oznacza w relacji.

Kiedy zawodnik Fame MMA wypowiada te słowa, siedzi na fotelu kierowcy - nie trzyma jednak dłoni na kierowcy, tymczasem pojazd znajduje się w ruchu. Cóż, są przecież rzeczy ważne i ważniejsze. O ile stare Volvo V70 samo siebie poprowadzi na dwupasmówce, tak relacja dla sponsora sama się nie nagra, prawda?

Krystian Wilczak
Krystian Wilczak (Krystian Wilczak , Instagram)
Krystian Wilczak
Krystian Wilczak (Instagram)
Krystian Wilczak
Krystian Wilczak (Instagram)

Czemu osoby w samochodzie nie zareagowały?

Co myślał Krystian Wilczak, kiedy postanowił podzielić się z gronem 75-tys. fanów relacją, jak łamie przepisy ruchu drogowego? Może nic nie myślał i właśnie w tym jest problem? Co myślały osoby, które podróżowały samochodem razem z zawodnikiem Fame MMA? Czy przejęły się tym, że kierowca nie trzyma rąk na kierownicy? Może nic nie myślały... i właśnie w tym jest problem?

Co na to Patrycja Wieja?

Krystian Wilczak
Krystian Wilczak (Krystian Wilczak , Instagram)
Krystian Wilczak
Krystian Wilczak (Krystian Wilczak , Instagram)
Krystian Wilczak
Krystian Wilczak (Instagram)

Nie chodzi o czepianie się

W tej sprawie problemem jest to, że osoba, której poczynania śledzą tysiące młodych osób - często nieletnich, bo tacy oglądają Fame MMA - daje zły przykład, jak zachowywać się na drodze. I to jeszcze teraz, kiedy wszędzie słychać o tym, że trzeba poprawić bezpieczeństwo na polskich drogach. Ale jak ma to się stać, kiedy influencerzy pokroju Krystiana zachowują się tak, jakby ich prawo nie obowiązywało.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 4
  • emoji złość - liczba głosów: 5
  • emoji kupka - liczba głosów: 15
Krucha,zgłoś
romulus, to masz wujowe auto, bo moje przejeżdża bez problemu autostrady i ekspresowe bez najmniejszego problemu, wystarcz wsadzić butelkę między ramiona kierownicy :)
Odpowiedz
5Zgadzam się0Nie zgadzam się
Krucha,zgłoś
Wiem ze średnia wieku auta w tym kraju to 15 lat i dziennikarzyna nie wie co to aktywny tempomat i asystent pasa ruchu, ale mógłby zapytać o to kogoś, kto jeździ nowym.
Odpowiedz
7Zgadzam się4Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (3)
Zobacz komentarze: 5