Wujek Łuki, prezes Ekipa Holding SA

Wujek Łuki nowym prezesem Ekipa Holding. Plany? "Niestandardowe projekty"

Źródło zdjęć: © Ekipa, Kolaż: Vibez, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,10.01.2023 15:00

Kto by się spodziewał! Wujek Łuki został nowym prezesem Ekipy Holding S.A.. Łuki zapowiedział, że romans Ekipy z platformami streamingowymi. Czy influencerzy pojawią się na Netfliksie?

Ekipa już nie jest "paczką przyjaciół", a rozbudowaną spółką, której wartość szacowana jest na miliony zł. Z początkowo luźnej gruby influencerów zrobił się ogromny biznes, który dostarcza nie tylko materiały internetowe, ale także produkty spożywcze, takie jak Lody Ekipy, Donuty Ekipy czy Napoje Ekipy. Ach, przecudowne produkty.

A wiecie, że Karol Wiśniewski, w sieci znany jako Friz, nigdy nie był prezesem spółki Ekipa Holding? Szok, co? Friz - choć postrzegany jako lider i ojciec grupy influencerów - prezesem nie został nawet teraz, gdy stołek prezesa na chwilę się zwolnił.

Wujek Łuki prezesem Ekipa Holding S.A., zapowiada ekspansję Ekipy

Krzysztof Misiałkiewicz zrezygnował z pełnienia funkcji prezesa Ekipy Holding S.A. A kto pojawił się na jego miejscu? Łukasz Wojtyca, znany fanom Ekipy jako Wujek Łuki.

Wujek Łuki wraz z Trombą czy Mini Majkiem stanowili kiedyś podporę grupy twórców. To on był swoistym "starszym bratem", który rozwiązywał konflikty w grupie. A teraz staje na czele Holidingu. Zapowiedział, że w działalności spółki pojawi się trochę nowości. Chce też postawić na bezpośredni kontakt z odbiorcami:

"Moją misją na najbliższe miesiące, poza oczywistymi obowiązkami, będzie przybliżenie EKIPY naszym widzom, obserwatorom i akcjonariuszom. Chciałbym, aby wszyscy mogli cieszyć się z efektów pracy EKIPY i mogli zrozumieć jak wspaniałe rzeczy tworzymy. Od lat EKIPA to całe moje życie. Wszystkie kroki dokonywane w mojej osobistej karierze są ukierunkowane dla dobra EKIPY. To symboliczny dzień. Po wszystkich trudach w sprawach giełdowych i organizacyjnych jesteśmy gotowi, aby przypomnieć czym jest EKIPA i dlaczego została stworzona. W tym roku czeka nas dużo dobrego, dużo nowych i mocnych produkcji, nad którymi dla Was pracujemy. Będąc Prezesem będę Was o tym informował na bieżąco i prowadził z Wami dyskusję na temat naszych działań" - czytamy w oficjalnym komunikacie Ekipy Holding

Czyli będziemy wiedzieli więcej o tym, co Ekipa zamierza robić.

"W dniu dzisiejszym zostałem prezesem EKIPA Holding SA. Zmiana ma na celu przede wszystkim przybliżyć ludziom, na czym polega nasza inicjatywa, co będziemy robić i na szybszej komunikacji z Uniwersum EKIPA" - napisał Wujek Łuki na Twitterze"

trwa ładowanie posta...

Ekipa ma rozwijać się w "branży rozrywkowej"

Kolejny szok: ustabilizowana na polskim YouTube grupa, której popularność zdaje się nie słabnąć, zamierza wyjść z ram tej platformy. Z informacji prasowej wynika, że Ekipa ma w planach współpracę z platformami streamingowymi.

"EKIPĘ tworzą ludzie kreatywni zarówno w przestrzeni lifestylowej jak i biznesowej. Firma wykorzystuje ten potencjał i dziś wkracza na nowe tory. Rok 2023 będzie dla EKIPY przełomowy. Duża część naszych projektów jest w finalnej fazie realizacji. Poza tym zmienia się format filmów Karola – będziemy dostarczać więcej kontentu w stylu naszej serii kamperowej czy Twoje 5 Minut. Dodatkowo w planach mamy "romans" z platformami streamingowymi" - czytamy dalej.

Co dokładnie oznacza to ostatnie zdanie? Może mógłby powstać dokument o Ekipie od Netfliksa czy Amazon Prime? Oby. Informacja prasowa kończy się zapowiedzią, że możemy czekać na "niestandardowe projekty". Kampery 2.0?

Nowy prezes Ekipy. Internauci śmieją się z obrazka z materiałów prasowych

Wiecie, ogłoszenie nowego prezesa to spora zmiana nie tylko dla spółki ale i dla fanów, którym mogą zostać przyniesione różnorakie nowości. Także dla inwestorów, akcjonariuszy.

Można byłoby pomyśleć, że wielomilionowy biznes, jakim jest Ekipa Holding, w informacji prasowej przedstawiłby nowego prezesa oficjalne, w garniturze… czy coś.

Nic bardziej mylnego, ponieważ oto, jak wygląda zdjęcie prasowe od Ekipy S.A.:

trwa ładowanie posta...

Ktoś mógłby pomyśleć, że jest to forma braku klasy, czy też niechęć Wujka Łukiego do pokazania się z "oficjalnej strony". Można też przyjąć, że Ekipa tworzy głównie materiały rozrywkowe, więc i takie jest to zdjęcie. W każdym razie zdjęcie stało się tematem licznych rozmów na Twitterze.

trwa ładowanie posta...

A ja napiszę, iż ma to sens. Ekipa chce utrzymać swój vibe, który pozwolił im wejść tak wysoko. Czy Friz kiedykolwiek pokazał się w garniturze na swoich filmach i przemawiał do fanów, jak politycy na wiecu wyborczym?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0