Majkelki od Mini Majka. Dino, data premiery

Majkelki od Mini Majka w sklepach sieci Dino. Znamy datę premiery

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,09.11.2022 13:00

Pamiętacie Majkelki? Mini Majk zapowiedział wejście tego produktu na rynek podczas konferencji High League. Dobra wiadomość: znamy już datę premiery Mini Majkelków, które do sprzedaży wejdą w sieci sklepów Dino.

Nie ma już Ekipy, którą znaliśmy przez ostatnie kilka lat. Większość członków tej najbardziej znanej w Polsce grupy influencerów rozeszła się, a część zdecydowała się na ujawnienie, w jaki sposób byli przez Ekipa Holding traktowani i jak bardzo niekorzystne umowy musieli podpisać.

Jednym z fenomenów Ekipy były różne produkty promowane przez influencerów z grupy. Po rozpadzie Ekipy wydawało się, że długo nic nowego na rynku związanego z byłyby członkami Ekipy nie zobaczymy. Bo jak ktoś miałby wydać swój produkt bez pomocy całego zaplecza spółki, która wcześniej to ogarniała?

Majkelki od Mini Majka

Jak się dowiedzieliśmy na konferencji High League, Mateusz Krzyżanowski, w sieci znany jako Mini Majk, planuje wypuścić swój własny produkt. Zaprezentował tam Majkelki, czyli prażynki ze swoją podobizną.

Majkelki, prażynki Mini Majka w Żabkach
Majkelki, prażynki Mini Majka w Żabkach (YouTube)

Dowiedzieliśmy się wtedy, że Majkleki mają trafić na półki w sieci Żabka. Produkt miał być wydawany w dwóch smakach: barbecue oraz serowo-cebulowych. Problem w tym, że od zapowiedzi w połowie września minęły już prawie dwa miesiące. A o prażynkach ani widu, ani słychu. Aż do teraz.

Majkelki w Dino od połowy listopada!

Mateusz w nowym filmie ogłosił, że jego Majkelki, trafią do sprzedaży już 16 listopada. Co zaskakujące, nie - jak mówił wcześniej - do sieci sklepów Żabka, a do Dino, Tak samo jak napój Ekipy, który najpierw pojawił się w tym sklepie.

Majkelki od Mini Majka. Dino i data premiery
Majkelki od Mini Majka. Dino i data premiery (YouTube)

A poniżej możecie zobaczyć, jak wygląda linia produkcyjna Majkelków!

MAJKELKI OD KUCHNI!

Mini Majk na ostatnim nagraniu na YouTubie odpowiadał na pytania widzów.

- Mój plan na YouTube jest taki, żeby robić swoje, nie przejmować się tym, co mówią ludzie i skupiać się bardziej na swojej osobie, a nie na osobach wokół - oznajmił.

Spróbujecie Majkelków?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 32
  • emoji ogień - liczba głosów: 16
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 10
  • emoji smutek - liczba głosów: 8
  • emoji złość - liczba głosów: 10
  • emoji kupka - liczba głosów: 24