lifestyle
Czym jest Spotify Instafest? To twój wymarzony festiwal
Truskawkowa Pełnia

Truskawkowy Księżyc, czyli czerwcowa pełnia w Strzelcu. Jak się do niej przygotować?

Źródło zdjęć: © Greta Grygorowicz, TikTok, Twoja Czarownica, negatywnieoptymistyczny
Anna RusakAnna Rusak,14.06.2022 12:30

Czerwcowy superksiężyc to pełnia w Strzelcu. Zodiakarze i zodiakary pokazują, jak przygotować się na Truskawkowy Księżyc i jakie rytuały warto tego dnia wykonać. Czym jest medytacja z wewnętrznym ogniem?

bGyrTAgj

Mam nadzieję, że już wszyscy pozbieraliście się po Różowej Pełni Księżyca. Jeśli tak, to czas na nowy rozdział w naszym astrologicznym kalendarzu. Właśnie rozpoczyna się czerwcowa pełnia księżyca.

Truskawkowy Księżyc - bo tak nazwy się ta czerwcowa pełnia - to idealny czas na plany i medytację. Najlepsi zodiakarze i najlepsze zodiakary tłumaczą, co warto robić w trakcie pełni w Strzelcu.

bGyrTAgl

Truskawkowy Księżyc, czyli pełnia w czerwcu

Truskawkowy Księżyc w tym roku przypada na czas pełni w Strzelcu. Superksiężyc pojawi się na niebie we wtorek 14.06 o godzinie 13:52, a pełnia będzie na nas oddziaływała od 12 do 16 czerwca, więc macie jeszcze chwilę na to, by w pełni (wink wink) skorzystać z jej możliwość.

trwa ładowanie posta...

Czerwcowa pełnia księżyca nazywana jest Księżycem Truskawkowym nie dlatego, że kolor czy kształt księżyca przypomina truskawki. Rdzenni Amerykanie nazywali tę pełnię w ten sposób ze względu na to, że w tym okresie przypadał czas zbiorów tych owoców.

bGyrTAgn

Czerwcowa pełnia - jak skorzystać z Księżyca Truskawkowego

Obok czerwcowej pełni nie można przejść obojętnie. Nasz ulubiony zodiakarz, czyli Negatywnie Optymistyczny, mówi o tym, że Truskawkowy Księżyc daje nam duże możliwości planowania i radzi, by w czasie czerwcowej pełni skupić się na planach długoterminowych.


Dzisiaj zastanówcie się, jakie macie cele i plany długoterminowe! To słowo jest bardzo ważne teraz. Strzelec patrzy w dal, on ma energię na to, aby strzelić do celu! Ten cel może być oddalony bardzo mocno, ale on wie, że trafi.

- Negatywnie Optymistyczny
trwa ładowanie posta...

Negatywnie Optymistyczny na ten czas zaleca też specjalną medytację z wewnętrznym ogniem. Oczywiście, jak w przypadku każdej pełni, warto w tym czasie naładować swoje kryształy. Jeśli potrzebujecie miłosnych rytuałów, to weźcie udział w rytuale organizowanym przez TikTokerkę Twoją Czarownicę o osiemnastej.

bGyrTAgt


Dzisiaj warto zrobić sobie medytację z wewnętrznym ogniem. Czym jest ogień, zapytacie? To jest kreatywność, to po pierwsze. Ogień także często jest określany jako nasz duch, czyli dzisiaj np. [warto zrobić sobie] taką medytację uwolnienia swojej mocy, odpuszczenia tego, co było.

- Negatywnie Optymistyczny
trwa ładowanie posta...

Mamy więc nadzieję, że wskazówki zodiakarzy i zodiakar na czerwcową pełnię w Strzelcu wam się przydadzą i w Truskawkową Pełnię zafirmujecie sobie coś miłego, a wasze plany się spełnią!

trwa ładowanie posta...

Źródło: Negatywnie Optymistyczny, TikTok

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Co kupić na mikołajki? Niebanalne i tanie prezenty