Pełnia Księżyca w kwietniu to Różowa Pełnia Księzyca

Pełnia Księżyca w kwietniu. Czemu wasze związki mogą się skończyć?

Źródło zdjęć: © Canva
Anna RusakAnna Rusak,05.04.2023 07:30

Już na początku kwietnia na niebie będziemy mogli obserwować pełnię Księżyca. Tym razem to zjawisko wypada w znaku Wagi, co nie wróży najlepiej naszym relacjom. Na co uważać w trakcie Różowej Pełni Księżyca?

Kwiecień nie będzie najłatwiejszym czasem dla zodiakar, bo przed nami retrogradacja Merkurego. Jednak zanim wejdziemy w ten dość wymagający czas, czeka nas bardzo wyjątkowe zjawisko, czyli Różowa Pełnia Księżyca.

Pełnia Księżyca w kwietniu wypada już na samym początku miesiąca i niestety nie dla wszystkich może się dobrze skończyć. O tym, na co zwrócić szczególną uwagę w tym czasie, informują niezastąpione zodiakary.

Pełnia Księżyca w kwietniu to Różowa Pełnia Księżyca

Kwietniowa pełnia Księżyca wypada szóstego kwietnia w czwartek. Maksimum tego zjawiska przypada na godzinę 6:37 i to właśnie wtedy ziemski satelita będzie najlepiej widoczny. Tym razem temu zjawisku będzie patronował znak Wagi.

Pełnia Księżyca w kwietniu bywa nazywana Różową Pełnią Księżyca, a nazwa oczywiście nawiązuje do natury. W niektórych regionach Ameryki Północnej w tym czasie zakwita jasnoczerwony flaming, który swoją barwą wpłyną na nazwę pełni Księżyca w Wadze.

Różowa Pełnia Księżyca bywa też nazywana Pełnią Kiełkującej Trawy (od pojawiającej się pierwszej zieleni) lub Pełnią Rybną (ze względu na masowe tarła ryb w tym okresie). Oczywiście nie zapominajcie o tym, że wpływ pełni Księżyca możemy odczuwać parę dni przed i parę dni po tym zjawisku.

trwa ładowanie posta...

Pełnia Księżyca w Wadze w kwietniu

Pełnia Księżyca w Wadze ma szczególnie zwrócić naszą uwagę na nasze relacje. Kinga Oliwa Kujawa w TikToku zaznacza, że kwietniowa pełnia Księżyca może przynieść sporo rozstań, bo jest to moment zamykania i podsumowywania pewnych rozdziałów w naszym życiu. Do tego trzeba uważać na nieporozumienia w relacjach.

- Szóstego kwietnia mamy pełnię w Wadze, która najmocniej podziała na nasze związki, relacje. Możemy mieć potrzebę, aby odpuści coś w kontekście relacji, zrezygnować z jakiegoś związku, albo odpuścić jakiś problem, który nas dręczył w ostatnim czasie, więc ta pełnia wcale nie musi być negatywna - mówi w TikToku Greta.

trwa ładowanie posta...

Z kolei na Instagramie "Projektowania życia" zaznacza, że w pełni Księżyca w marcu chodzi również o to, byśmy znaleźli równowagę między czasem dla siebie a czasem dla innych ludzi. Radzi, by skupić się na szukaniu spokoju, harmonii i przyjemności.

"Waga przypomina nam o połączeniu się z tym, co kochamy w życiu i o tym, że najważniejsza jest harmonia wewnętrzna. Pamiętaj, że jesteś całością i wszystko, czego potrzebujesz, jest w tobie" - pisze na Instagramie "Projektowanie życia".

Jak więc widzicie, w czasie pełni Księżyca w kwietniu dobrze jest skupić się na swoich relacjach z najbliższymi. Szóstego kwietnia uważajcie na napiętą atmosferę i kłótnie, a w wolnej chwili zerknijcie w niebo, żeby podziwiać Pełnię Różowego Księżyca.

trwa ładowanie posta...

Źródło: TikTok, Instagram

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1