Pełnia Robaczego Księżyca

Pełnia Robaczywego Księżyca - co to jest? Zodiakary polecają rytuały na pełnię

Źródło zdjęć: © Instagram, TikTok, sirithowa, slowianska_czarownica_w_nl
Anna RusakAnna Rusak,16.03.2022 11:54

Pełnia Robaczywego Księżyca gruntuje nas w tu i teraz. Skąd się wzięła jej nazwa i dlaczego ma taki związek z naturą? Zodiakary radzą, jak przygotować się do marcowej pełni w Pannie.

Zodiakarze i zodiakary już nas chyba nauczyły, że pełni Księżyca nie można ignorować. 28 marca wypada pierwsza, wiosenna pełnia i będzie naprawdę niezwykła, a co ważniejsze - w przeciwieństwie do Merkurego nie zrobi nam żadnej krzywdy.

Pełnia Robaczywego Księżyca będzie trzecią pełnią w 2022 roku. Już sama jej nazwa może naprawdę intrygować. Zawdzięcza rdzennym ludnościom Ameryki i jest silnie połączona z cyklem natury.

Pełnia Robaczywego Księżyca - co to jest?

Nadchodzi wiosna, temperatury powoli rosną, pojawia się więc też więcej owadów. Pełnia Robaczego Księżyca jest z tym bardzo związana i to właśnie temu "robaczemu poruszeniu", na który wpływa wzrost temperatury, zawdzięcza swoją nazwę.

Można mówić też o Pełni Klonowej i Pełni Sokowej, bo w tym czasie zwiększa się wydzielanie soków drzew. To chyba najlepiej pokazuje, jak astrologia związana jest z naturą i naszym życiem.

trwa ładowanie posta...

Pełnia Robaczywego Księżyca - jak się przygotować?

Marcowa pełnia Księżyca wypada w znaku Panny. O tym, z czym wiąże się ten czas, pisze Gimnastyka Słowiańska, czyli Słowiańska Czarownica. Na jej profilu znajdziecie też oczyszczający rytuał, który będziecie mogli przeprowadzić w piątek.

Panna chce, żebyśmy skupili się na "tu i teraz", pogłębia naszą wiedzę i intuicję. To więc najlepszy czas, by słuchać siebie i dokonywać zmian zgodnie z naszymi wewnętrznymi przekonaniami. Po samej nazwie tej pełni możecie się też domyślić, że to bardzo dobry moment, by zwrócić się w stronę natury.


Panna jest silnie powiązana z ziemią, wiarą w mądrość i obfitość natury i przekonaniem, że wszystko dzieje się w doskonałym porządku. Ten księżyc mocno gruntuje nas w rzeczywistości i każe spojrzeć jej prosto w oczy.

Jeśli do tej pory nie byliście jeszcze przekonani do tego, o czym mówią zodiakary i zodiakarze, to Pełnia Robaczywego Księżyca powinna pomóc wam zwrócić się w ich stronę z ufnością. To jak, jesteście gotowi na piątkowy rytuał? Może zaopatrzycie się też w pomocne kryształy?

trwa ładowanie posta...

Źródło: Instagram

Rozwijaj swoje pasje z Bankiem Pekao S.A., bo jak nie teraz to kiedy?
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 4
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1