lifestyle
Life Balance Congress. "Rytuał płacenia" podbija TikToka
Pełnia w Byku

Pełnia w Byku i zaćmienie Księżyca, czyli weź posprzątaj swój życiowy ogródek

Źródło zdjęć: © Tiktok, Negatywnie Optymistyczny, kos.moc, giphy
Anna RusakAnna Rusak,19.11.2021 13:40

Pełnia w Byku lekka nie będzie, ale potem pójdzie już z górki. Tylko jest jeden warunek – trzeba się zająć swoimi chwastami

Jak tam? Trzymacie się jeszcze po Retrogradacji Merkurego? Telefony w porządku? Z nikim nie zerwaliście? To super, bo kosmos nie zamierza dać wam wolnego i tym razem musicie przygotować się na pełnię Księżyca w Byku.

Pełnia Księżyca w Byku będzie miała miejsce 19 listopada. Tego dnia Słońce znajdzie się w znaku Skorpiona, a Księżyc powędruje sobie do Byka. Co więcej, w tym czasie będziemy doświadczać też zaćmienia Księżyca.

Jest źle, ale będzie lepiej

Spokojnie, tym razem będzie trochę milej niż ostatnio. Pełnia w Byku to bardziej czas przyjmowania dóbr, a nie dramatów, choć może się wydawać, że jest zupełnie inaczej. Jeśli aktualnie nie czujecie się najlepiej, to możecie być spokojni. To tylko pełnia w Byku i zaćmienie Księżyca chcą was przygotować na zmiany.

trwa ładowanie posta...

Możecie to potraktować trochę jak… trochę wymagający wstęp przed dość przyjemnym rozdziałem – tak, to zaćmienie tylko inicjuje cały cykl zaćmień, których będziemy mogli doświadczać w najbliższych miesiącach. Pełnia nie będzie przyjemna, tu się nie ma co łudzić, ale potem będzie lepiej.

Dobra, to jak przejść przez tę pełnię Księżyca w Byku

Jak już przejdziecie przez te trudne chwile pełni, to… po prostu sobie odpuście. Tak, dokładnie. Negatywnie Optymistyczny mówi o tym, że zaćmienie pomaga w odpuszczaniu, a w tym czasie najlepiej jest sobie zaufać, odpuścić i ewentualnie powyrywać jakieś przeszkadzające nam "chwasty".


"Mamy Księżyc w Byku - ziemię. Mamy Słońce w Skorpionie, czyli wodę. Możemy pięknie przygotować glebę na nasze nasiona, czyli na naszą intencję i w nów zasadzić w piękną, żyzną glebę świeże intencje. A ten czas od tej pełni do następnego nowiu pozwólcie sobie pielęgnować wasze życie, odpuszczać".

trwa ładowanie posta...

Dodaje też, że pełnia jest dobrym momentem na zakończenie rzeczy i podsumowania. Musicie się sobie po prostu poprzyglądać i sprawdzić, czy rzeczy które są wokół was, które was denerwują, naprawdę są wam potrzebne. I jak już oczyścicie się z tych chwastów, to będziecie mieli idealne podłoże na wszystko, co dobre. Warto się więc trochę teraz potrudzić, serio.


"Niech to będzie czas na wyrzucenie chwastów z Naszej głowy i zadbanie o podłoże. W czasie pełni możecie manifestować dobrostan, ale polecam ująć to bardziej pod kątem dbałości i miłości o Naszą stabilność. Woda skorpiona w tym czasie pomoże Nam zrozumieć Nasze cienie i przeciwności oraz odnaleźć sile i wytrwałość."

Także spokojnie, przed nami już tylko piękne chwile. Trzeba tylko zrobić w tę pełnię w Byku drobne porządki. I to zalecenie nie tylko dla Zodiakar, które mają szansę zostać młodzieżowym słowem roku!

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Świat coraz bardziej otyły. 58 proc. Polaków z nadwagą lub otyłością