astrologia
Co nas czeka w 2023 roku? Wojna, kanibalizm i nowy papież
Różowa Pełnia Księżyca

Różowa Pełnia Księżyca wypada w kwietniu. Kiedy będzie można ją obserwować?

Źródło zdjęć: © TikTok
Anna RusakAnna Rusak,12.04.2022 17:00

Różowa Pełnia Księżyca jest najbardziej romantyczna ze wszystkich. Na co wpływa i kiedy będzie można ją obserwować? Różowa Pełnia to coś, czego naprawdę nie chcecie przegapić.

Jak tam trzymacie się jeszcze po Pełni Robaczywego Księżyca? Intencje i rytuały przyniosły jakieś dobre efekty? Jeśli nie, to najwyższy czas je powtórzyć. Teraz czas na Różową Pełnię Księżyca.

W święta wielkanocne będziecie mogli zjeść nie tylko sałatkę jarzynową z najlepszym wegańskim majonezem. Jak już trochę odpoczniecie, to na niebie będziecie mogli podziwiać niesamowity różowy księżyc.

Różowa Pełnia Księżyca - kiedy wypada?

Różową Pełnię Księżyca będziemy mogli obserwować na niebie nocą z soboty na niedzielę (16-17 kwietnia). Najmocniej będzie on widoczny chwilę przed dwudziestą pierwszą, więc wtedy polecamy go wypatrywać.

trwa ładowanie posta...

Nazwa "różowy księżyc" nie wzięła się oczywiście znikąd. Nawiązuje do kwitnących wiosną kwiatów w niektórych regionach Ameryki Północnej. Wtedy zakwita jasnoczerwony flaming. Ta kwietniowa pełnia bywa też nazywana Pełnią Kiełkującej Trawy (od pojawiającej się pierwszej zieleni) lub Pełnią Rybną (ze względu na masowe tarła ryb w tym okresie).

Różowa Pełnia Księżyca - co oznacza?

Księżyc tej nocy będzie bardziej jaśniejszy i bardziej widoczny. Ma też znacząco oddziaływać na nasze uczucia i samopoczucie. Zodiakary już nas nauczyły, że nie powinniśmy go ignorować.

Kwietniowa Różowa Pełnia Księżyca wiąże się najczęściej z miłością i sprawami sercowymi, więc to temu obszarowi przede wszystkim powinniście się przyglądać. Energia kwietniowej pełni księżyca zwiększa głębię uczuć, więc obserwujcie je uważnie.

trwa ładowanie posta...

Różowa Pełnia Księżyca - jakie wykonać rytuały?

Nasz ulubione zodiakary i zodiakarze nie podzielili się jeszcze za bardzo sprawdzonymi rytuałami, ale jeśli tylko pojawią się jakieś wskazówki, to damy wam znać. Poniżej znajdziecie rytuał na nową miłość od Kwiatowego Księżyca, a jeśli jakoś wam on nie leży, to może coś z zeszłego roku wyda wam się pomocne?

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
Komentarze (0)
arrow
Pełnia Księżyca w Lwie w lutym. Co da nam Śnieżny Księżyc?