lifestyle
FBI "zgubiło" gotówkę i cenne monety? Zostało pozwane przez właścicieli
22.02.2022

22.02.2020 magicznym okiem. Co zodiakary mówią o tej wyjątkowej dacie?

Źródło zdjęć: © TikTok
Anna RusakAnna Rusak,22.02.2022 12:57

22.02.2020 to naprawdę wyjątkowa data. Na TikToku zodiakary i członkinie witch społeczności wyjaśniają, co oznaczają te cyfry i czym powinniśmy się zająć tego dnia. Spokojnie, nikt na szczęście nie mówi o żadnym końcu świata!

22.02.2020piękna data, prawda? Co prawda niektórzy twierdzą, że tego dnia skończy się świat i spadnie na nas jakaś asteroida, ale kto by się tym przejmował! Numerologia ma dla nas zupełnie inny scenariusz.

Nie obawiajcie się, nie spadną na nas żadne nieszczęścia, wręcz przeciwnie. Dzisiaj wypada jeden z najbardziej obiecujących dni w roku. To idealny moment na manifestacje i jednoczenie się!

22.02.2022 i magiczny luty

Luty pod względem numerologicznym reprezentuje dualność, partnerstwo i dążenie do harmonii. Dodatkowo otwiera nas na drugą osobę. W tym czasie możemy przyciągnąć do siebie różne wibracje - zazwyczaj takie, jakie sami emitujemy.

trwa ładowanie posta...

Takie nagromadzenie dwójek w tym miesięcu jest naprawdę wyjątkowe i musicie tylko wsłuchać się w przesłanie wszechświata, by to zrozumieć. To absolutnie najlepszy czas na manifestacje. W swoim TikToku Prima Materia Alchemist mówi nawet o tym, że to jedno z największych wydarzeń okultystycznych dziesięciolecia.


W tym momencie bierzemy udział w jednym z największych wydarzeń okultystycznych dziesięciolecia. To jest tak olbrzymi egregor energetyczny, okultyści na całym świecie się zbierają dziś, by wykorzystać tę energię.

- Prima Materia Alchemist
trwa ładowanie posta...

22.02.2020 i zmykający się portal

Biorąc pod uwagę liczbę tych cyfr, wszystko, co dzisiaj zamanifestujemy, ma większe szanse na spełnienie, bo będzie stała za nami większa energia. Wystarczy tylko otworzyć się na wibracje tej cyfry i posłać swoje intencję w stronę wszechświata.

Prima Materia Alchemist wspomina nawet o zamykaniu się pewnego portalu. Podobno w tym momencie energia jest dla nas najbardziej przyjazna, a my dzięki niej powinniśmy się zjednoczyć i współpracować.


W końcu zamyka się ten portal 2022. On się otworzył 2 lutego 2022, trzy spusty, no i teraz się zamyka. To jest bardzo dobra nowina, bo pomimo tego, że to 22, to energia wielkiego architekta, to jest energia zupełnie bezwzględna. Ona ogólnie służy do tego, byśmy my jako ludzkość się jednoczyli i współpracowali jak jeden organizm.

- Prima Materia Alchemist


Ta energia w momencie, gdy się zamyka, jest najbardziej przyjazna. Jeśli chcecie ją wykorzystać, to skupcie się na typowo ziemskich rzeczach: praca, pieniądze, budowa czegoś. Fajnym pomysłem jest też biznes/projekt, który jednoczy ludzi i jest nastawiony na zysk.

- Prima Materia Alchemist

Jeśli więc rozważaliście kiedyś manifestacje, to nie będzie lepszego momentu, by spróbować. Co prawda to jednoczenie się ludzkości trochę gryzie się z ostatnimi doniesieniami z Ukrainy, ale kto wie, może zodiakary mają rację?

trwa ładowanie posta...

 Źródło: Tiktok, Prima Materia Alchemist, hitc.com

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Nie opuścił meczu od ponad 20 lat. Najwierniejszy kibic Legii