Nów Księżyca w lutym w Rybach

Nów Księżyca w lutym w Rybach. Korzystajcie, bo potem nie będzie tak miło

Źródło zdjęć: © Canva
Anna RusakAnna Rusak,18.02.2023 09:00

Przed nami nów Księżyca w lutym. Tym razem nów wypada w znaku Ryb. Zodiakary tłumaczą, czemu warto skorzystać z tego momentu i doradzają, na jakich obszarach w życiu warto się skupić podczas nowiu w Rybach.

Mamy za sobą bardzo przyjemny astrologicznie czas. Od 19 stycznia do 19 lutego Wenus znajduje się w Rybach, dzięki czemu możemy liczyć na bardzo spokojny pod wieloma względami okres. Czy tę sytuację zmieni nów Księżyca?

Już wkrótce będziemy przechodzili przez lutowy nów Księżyca w Rybach. Co to dla nas oznacza i jak przygotować się do tego czasu? Zodiakary uspokajają i zachęcają do skorzystania z mocy nowiu.

Nów Księżyca w lutym w Rybach - kiedy?

Nów Księżyca w lutym to drugi nów po styczniowym nowiu w Wodniku. Tym razem wypada on w znaku Ryb i będziemy mogli go obserwować już 20 lutego o godzinie 08:09. Choć nów nie jest tak popularny jak pełnia, warto skorzystać z jego mocy. Szczególnie, że czas astrologicznego spokoju powoli się kończy.

Przypomnijmy jeszcze, że nów w lutym to moment, w którym Księżyc oświetlany jest przez Słońce w taki sposób, że z Ziemi widać wyłączenie jego zacienioną część. Nie należy mylić tej fazy z pełnią Księżyca!

trwa ładowanie posta...

Nów Księżyca w lutym - co nas czeka?

Ryby są znakiem powiązanym z wrażliwością i marzeniami. To właśnie na tych obszarach najlepiej skupić się podczas nowiu Księżyca w lutym. Użytkowniczka Saogii na Instagramie zwraca uwagę na to, że nów w lutym może pomóc nam skupić się na tym, co ukryte i radzi, by zaufać intuicji. Zaznacza też, że Ryby są ostatnim znakiem zodiaku, więc w tym czasie możemy planować zakończenie jakichś spraw.

"Ryby lubią oddawać się marzeniom i uczuciom. Zatapiają się w swoich snach i mistycyzmie. To dobry czas na pochylenie się nad tym wszystkim, ale również na zaangażowanie się w poznanie siebie, zaakceptowanie niedoskonałości własnych i cudzych" - pisze na Instagramie Saogii.

Jeśli chodzi o uniwersale wskazówki, to pamiętajcie, że nów jest jednym z najlepszych momentów na manifestowanie i myślenie o naszych intencjach na najbliższy czas. W trakcie nowiu w Rybach warto zwrócić uwagę również na sny. Mogą czekać w nich na nas jakieś cenne wskazówki. Nów w lutym to naprawdę jeden z ostatnich bardzo przyjemnych astrologicznie momentów, więc warto posłuchać Zodiakar!

"Zaczniemy sezon Ryb, kilka dni potem będzie miał miejsce Nów w Rybach. To ostatni moment, aby naładować swoje baterie przed tym, co szykuje dla nas marzec, w którym będzie się działo znacznie więcej" - apelują na Instagramie Wyższe Wibracje.

trwa ładowanie posta...

Źródło: Instagram

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 194
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 5
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0