Tromba i Ekipa, drama część 101

Tromba nic nie odda Ekipie za walkę na Fame MMA? "Złożyłem wypowiedzenie"

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,03.11.2022 11:31

Drama z Trombą i innymi influencerami związanymi z Ekipą trwa nadal. Teraz poszło o oddawanie spółce Ekipy procentu za walkę na Fame MMA. Były ekipowicz nie chce oddawać kasy, choć wiele wskazuje na to, że zobowiązuje go do tego umowa. Wspomniał też o Wersow!

Ach, sprzeczki znanych osób! Ile osób żyje niesnaskami kogoś, kto nigdy nie miał wpływu na jego życie? Ale cóż to, czy drama z Ekipą nadal się ciągnie? Yup. Oto kolejny przełom w tej historii.

Drama Ekipa Holding i byli Ekipowicze

Przypomnijmy co się takiego zadziało w Ekipie i Ekipie Holding. Ekipa to grupa influencerów założona przez Karola Wiśniewskiego "Friza", Łukasza Wojtycę "Wujka Łukiego" i Mateusza Trąbkę "Trombę". Oczywiście to nie wszyscy członkowie, którzy budowali grupę.

Jednak spółka utworzona przez Friza nie rozdała udziałów po równo. W tym momencie główna spółka Ekipa Holding należy w 41 proc. do Friza, a w 19 proc. do Łukiego.

W połowie 2022 roku gruchnęła informacja, że członkowie rozchodzą się i opuszczają dom Ekipy, w którym razem mieszkali i nagrywali materiały internetowe. Kolejna wiadomość była taka, że większość członków Ekipy chce odejść spod macek spółki. Chcieli rozwiązać kontrakty z Ekipą Holding, wskazując na złe warunki oraz zmiany w podejściu Friza. Ekipa Holding odmówiła. Teraz trwamy w dziwnym impasie, gdzie niby obie strony są gotowe do rozmów, ale nic oficjalnie nie wiemy.

Friz teraz zamknął się we więzieniu na kilka dni, a Tromba walczy zaraz na Fame MMA 16. Ten drugi w ramach drugiej konferencji Fame MMA był wypytywany o Ekipę i powiedział kilka ciekawych rzeczy. Nie tylko o swojej relacji ze spółką, ale także o Wersow.

Tromba o Ekipie: "Złożyłem wypowiedzenie"

Niedawno pisałem, że członkowie Ekipy mieli - zgodnie z umową - oddawać Ekipie Holding spore procenty zarobków. Nie wiemy, czy podział 30 do 70, który podał Arkadiusz Tańcula, jest prawdziwy. Teraz Tromba przyznał, że jego umowa ze spółką jest tak skonstruowana, że musi powinien oddać także sporą sumę z walk na Fame MMA.

- Czy z racji, że jesteś nadal pod Ekipą Managment [...], to ty oddajesz Wujkowi Łukiemu jakiś procent z walk? - zapytał Boxdel podczas konferencji.

- Ja złożyłem wypowiedzenie i nic nie zamierzam oddawać - krótko odparł Tromba.

- Ale prawnie, rozumiem, że jeśli ta umowa byłaby respektowana, to musiałbyś oddać - drążył Wardęga.

- Ja złożyłem wypowiedzenie. Według umowy - oczywiście - dodał Tromba.

Boxdel zapytał też, czy Mateusz musiał oddać coś Wujkowi Łukiemu za jego wcześniejszą walkę z Gimperem na Fame MMA 14:

- Ja nie wiem, czy Wujas coś wziął sobie do portfela, ale ktoś dostał - zdradził.

trwa ładowanie posta...

Ekipa. A co z odejściem Wersow spod GetHero?

Jedna z absolutnie czołowych członkiń Ekipy, czyli Wersow, ogłosiła, że odeszła z agencji GetHero, aby przejść pod DB4, agencji gwiazd - najczęściej, telewizyjnych. Nie odeszła spod Ekipy Managment, a po prostu jest w dwóch agencjach. Wygląda na to, że zrobiła to bez większych problemów i przy aprobacie zarządzających spółką Ekipy.  Co o tym sądzi Tromba?

- Jak sam wiesz, Wersow jest dziewczyną Karola, więc trochę łatwiej jest jej się dogadać w pewnych kwestiach - opowiedział Tromba.

Marcin Dubiel zażartował, że Karol jest (był?) przyjacielem Mateusza, na co ekipowicz odpowiedział jedynie wymowną mimiką.

trwa ładowanie posta...

Co ciekawe, Friz twierdzi, że Tromba jest nadal jego przyjacielem:

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 9