Taylor Swift Anit-Hero

Taylor Swift "Midnights". Jest teledysk do "Anti-Hero"

Źródło zdjęć: © Instagram.com, Taylor swift
Anna RusakAnna Rusak,21.10.2022 14:20

21 października pojawił się nowy album Taylor Swift "Midnights". Tego samego dnia artystka wypuściła teledysk do utworu "Anti-Hero". O czym opowiada i jakie jeszcze niespodzianki przygotowała dla fanów Swift?

Piątek 21 października to dzień wielkich, muzycznych premier. Tego samego dnia dostaliśmy album od Dawida Podsiadło i od Taylor Swift. Premiera "Midnights" to jednak tylko początek przygody, którą tej jesieni zaserwuje nam artystka.

Tego samego dnia pojawi się również teledysk do jej piosenki "Anit-Hero". Swift zapowiedziała również kolejne niespodzianki. Okazało się, że jedna z teorii fanów po części się sprawdziła.

Taylor Swift oprócz "Midnights" wydała też drugi album

Taylor Swift jest znana z tego, że lubi zaskakiwać fanów. Jeśli czytaliście o teoriach dotyczących albumu "Midnights", to wiecie, że fani spodziewali się, że oprócz tego albumu artystka udostępni też zaginiony krążek "Karma".

Można powiedzieć, że prawie mieli rację. Swift trzy godziny po premierze "Midnights" ogłosiła, że album nie zamyka się tylko w jednym krążku. Artystka postanowiła dorzucić siedem dodatkowych piosenek. Znajdziecie je na platformach streamingowych pod nazwą "Midnights (3am Edition)".

"Myślę o Midnights jako o kompletnym albumie, na którego koncepcję składa się tych 13 utworów, tworzących pełny obraz intensywności tej tajemniczej, szalonej godziny. Jednakże! Były inne piosenki, które napisaliśmy podczas naszej podróży w trakcie pracy nad albumem, gdy szukaliśmy tej magicznej trzynastki. Oto coś, co nazwaliśmy "Midnights (3am Edition)". Ostatnio podobało mi się uczucie, które towarzyszyło dzieleniu się z wami większą częścią naszego procesu twórczego, tak jak robiliśmy to w przypadku utworów "From The Vault" – czytamy na Instagramie Swift.

trwa ładowanie posta...

Teledysk do "Atni-Hero"

O tym, że dostaniemy od Taylor Swift teledysk do "Anti-Hero", wiadomo już od paru dni. Artystka na Instagramie i TikToku opowiedziała nawet o tym, co chciała przekazać za pomocą tej piosenki z albumu "Midnights".

- Utwór trzeci, "Anti-Hero", to jedna z moich ulubionych piosenek, jakie kiedykolwiek napisałam. Naprawdę nie sądzę, żebym wcześniej zagłębiała się tak daleko w moje niepewność w tych sprawach. Nie chcę zabrzmieć zbyt mrocznie, ale po prostu czasem zmagam się z myślą, że nie czuję się jak osoba – powiedziała w zapowiedzi Swift.

trwa ładowanie posta...

W teledysku do utworu "Anti-Hero" zobaczycie, jak Taylor Swift się upija i wymiotuje. Sprawdzicie, jak wyglądałby jej pogrzeb i co zapisała w testamencie. Poza tym Taylor w pięciominutowym klipie porusza też kilka ważniejszych kwestii, które już wcześniej pojawiały się w jej twórczości. To m.in. obsesja na temat wagi oraz tego, jak postrzegają nas inni.

Taylor Swift - Anti-Hero (Official Music Video)

Cóż, trzeba przyznać, że apetyt rośnie i zapewne wielu fanów Swift czeka już na film, którego zapowiedź dostaliśmy w dniu premiery "Midnights". W produkcji zobaczymy m.in. siostry HAIM i aktorkę Laurę Dern. Po trailerze możemy przypuszczać, że w filmie Swift odtworzy kilka swoich kultowych teledysków i przedstawi je w nowym kontekście.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0