Taylor Swift zapowiedziała na VMA 10. album. Kiedy premiera?

MTV VMA 2022. Taylor Swift zapowiedziała 10. album. Kiedy premiera "Midnights"?

Źródło zdjęć: © vibez.pl
Marta MuniakMarta Muniak,29.08.2022 15:00

Taylor Swift najnowszy album ogłosiła prosto ze sceny tegorocznej gali MTV Video Music Awards 2022. Gwiazda obierała nagrodę w kategorii Video of the Year za teledysk do piosenki All Too Well (10 minute version). Co wiemy o nadchodzącej płycie artystki?

W niedzielę, 28 sierpnia, odbyło się rozdanie nagród MTV Video Music Awards. Taylor Swift zaskoczyła fanów nie tylko pojawieniem się na gali (ostatnio omijała większe imprezy), ale też zapowiedzią nowego albumu.

Podczas, gdy większość słuchaczy czekała na reedycję kolejnego albumu, Swift ogłosiła ze sceny datę premiery zupełnie nowej autorskiej płyty.

trwa ładowanie posta...

Taylor Swift announces new album onstage at VMAs

Taylor Swift - "Midnight". Data premiery

Premiera "Midnight", bo tak będzie nazywał się album, zaplanowana jest na 21 października. Płyta ma zawierać 13 utworów (ulubiona liczba Swift). Nie znamy na razie tytułów piosenek.

To kolekcja muzyki napisanej w środku nocy. Podróż przez lęki i słodkie sny. (…) Dla nas wszystkich, którzy zdecydowaliśmy się zapalić latarnie i iść na poszukiwania - mając nadzieję, że może, kiedy zegar wybije dwunastą… spotkamy się.

- Taylor Swift na IG

Na IG widzimy też okładkę albumu, po której możemy wnioskować, jak Taylor będzie wyglądać w tej "erze": proste, długie włosy, niebieskie cienie i czerwona szminka wydają się być znakiem rozpoznawczym stylistyki najnowszej płyty.

trwa ładowanie posta...

Swifties nie kryją swojej radości, ale i obaw. W jakim stylu muzycznym będzie utrzymane "Midnight"? Czy czeka nas kolejny po "Folklore" i "Evermore" smutny album pełen gorzkich i depresyjnych utworów? Cóż, jedno jest pewne: fani artystki już ruszyli do zamawiania płyty w przedsprzedaży, więc sukces kasowy murowany.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0