lifestyle
Chciałabym to usłyszeć od rodziców: "Matura nie świadczy o Twojej wartości"
"Sługa Narodu": powstanie POLSKA wersja od Polsatu.

"Sługa Narodu": powstanie POLSKA wersja od Polsatu. Kto mógłby zagrać prezydenta Zełenskiego?

Źródło zdjęć: © AKPA, Kolaż: Vibez, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,11.05.2022 08:18

"Sługa Narodu" stał się hitem. Serial o aktorze, który został prezydentem Ukrainy z aktorem, który został prezydentem… dobrze znacie tę historię. A teraz powstanie polska wersja od Polsatu!

bFQzKboz

Trwa aktywny konflikt w Ukrainie. Tysiące osób poległo, a miliony musiały opuścić swoje domy. Największym bohaterem okazał się prezydent Ukrainy, Wołodymyr Zełenski. Od pierwszych godzin wojny pokazuje się aktywnie w mediach i przemawia do swoich obywateli.

Czym jest serial "Sługa Narodu"?

W najprostszym skrócie: Zełeński przed swoją karierą polityczną był komikiem i aktorem. W 2015 roku stworzony został przez niego serial "Sługa Narodu". Wcielił się w nim w nauczyciela, który stał się przypadkowo prezydentem Ukrainy.

A co zrobił Zełenski w 2019 roku? Został prezydentem Ukrainy - mówi się o tym, że mógł wykorzystać karierę w telewizji do przeprowadzenia sukcesywnej kampanii prezydenckiej. A czy serial był jednym z głównych powodów zdobycia władzy? Zdecydowanie.

bFQzKboB

"Sługa Narodu" stał się hitem na całym świecie po rozpoczęciu wojny. Kto nie chciałby zobaczyć obecnego prezydenta… który strzela do osób w swoim rządzie?

СЛУГА НАРОДА 2 2016 [ Официальный тизерный трейлер ]

A teraz powstanie nasza wersja "Sługi Narodu"!

bFQzKboD

"Sługa Narodu" w polskiej wersji od Polsatu

Jak donosi portal Pomponik, Polsat miał dorwać licencję na serial stworzony przez Zełenskiego. Stacja ma stworzyć naszą rodzimą wersję. Co do obsady czy daty wydania - stacja nie zdradziła jeszcze takich informacji.

Poza Polską, prawa do "Sługi Narodu" trafiły także do Estonii i Kazachstanu.

Сериал Слуга народа - 1 и 2 серии | Премьера комедии 2015

Kogo chcielibyście zobaczyć w roli prezydenta? Powiedzmy sobie tak: gdyby taki Karolak czy Adamczyk byliby przedstawieni jako prezydent Polski w serialu… kto wie, może za kilka lat startowaliby w wyborach?

bFQzKboJ

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, Tomasz Karolak

Zapędziłem się. Ale... czy to nie brzmi dumnie?

Źródło: WirtualneMedia, Pomponik

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Memiarze psują sens "Minionki: Wejście Gru"? Kina ZAKAZUJĄ wchodzenia w garniturach