lifestyle
Biznes i zarządzanie. Na lekcjach nie będzie inflacji? Dziwny ruch resortu Czarnka
Internauci życzyli śmierci Morawieckiemu i Kaczyńskiemu. Serio?

Kaczyński i Morawiecki pojechali do Kijowa. Internauci życzą śmierci

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez, Twitter
Oliwier NytkoOliwier Nytko,15.03.2022 13:30

Premier i Jarosław Kaczyński we wtorek udali się w podróż do Kijowa. I wiecie co? Na Twitterze ktoś życzy im m.in. bombardowania czy skończenia "jak brat Kaczyńskiego". Serio?

bGxByqab

W Ukrainie trwa wojna wywołana przez Rosję. Tysiące osób straciło swoje życie przez głupią wojenkę, którą rozpętał Putin. Jedyne co możemy zrobić, to pomagać Ukrainie i dążyć do zakończenia konfliktu. Natomiast to, czego nie powinniśmy robić, to… życzyć komukolwiek śmierci. Niestety znalazła się bardzo "miła" grupa osób, która życzy śmierci premierowi i Jarosławowi Kaczyńskiemu.

Morawiecki i Kaczyński w drodze do Kijowa

Premier Mateusz Morawiecki oraz wicepremier Jarosław Kaczyński są w drodze do Kijowa. Wraz z nimi podróżują premier Czech oraz Słowenii. Są oni reprezentantami Rady Europejskiej. Cel? Spotkanie z prezydentem Ukrainy, Wołodymyrem Zełenskim, i premierem Ukrainy, Denysem Szmyhalem.

Szef KPRM przekazywał na Twitterze na bieżąco, że delegacja porusza się koleją i przekroczyła o 8:00 granicę polsko-ukraińską.

trwa ładowanie posta...

Zaznaczę: można ich nie lubić czy nienawidzić. Tylko że w tym momencie trwa wojna za naszą wschodnią granicą. Setki tysięcy uchodźców trafia do naszego kraju. Zostawmy na razie uprzedzenia i skupmy się na działaniach pomocowych. Patrzmy na ręce rządzącym, ale większe walki z nimi zostawmy na później. Bo czy nienawiść w stosunku do kogoś usprawiedliwia życzenia śmierci?

bGxByqad

Internauci życzą śmierci Kaczyńskiemu i Morawieckiemu

Zacznę od subiektywnej opinii: sam tej pary nie cierpię z całego serca. Ich decyzje ekonomiczne czy te wpływające na prawa kobiet czy osób LGBT są tragiczne. Ale nigdy, wręcz przenigdy, nie życzyłbym im śmierci - bo to przekracza wszystkie granice rigczu.

trwa ładowanie posta...

Wywalić z rządu, gdy wojna się skończy? Chciałbym. Ostrzelania ich pociągu? Nigdy. A to się dzieje na Twitterze (ale i pewnie w innych miejscach):

bGxByqaf

Nie lecą. Jadą. Ale szanse dalej są...

trwa ładowanie posta...

Niech dadzą mu samolot.... o wiele nie proszę 😃

trwa ładowanie posta...

Wooow <3 nawet te miesięcznice, nawet tygodniówki bym wytrzymała 🤣🤣🤣😍

trwa ładowanie posta...

Jest szansa, że ich zestrzelą? 🤔

trwa ładowanie posta...

jeśli polecą, to pierwszy raz trzymam kciuki za ruskich 🤪

trwa ładowanie posta...

Po co im tam Kaczyński? Chyba chce zginąć jako męczennik, wzięty do ruskiej niewoli🤦‍♀️ zbawca narodu

trwa ładowanie posta...

Ekhm.

trwa ładowanie posta...

Pojawiły się też komentarze, że "co Kaczyński tam robi?" - a co miał? Jeżeli nikt by nie pojechał, to byłby lament, że w rządzie nikt nic nie robi (co jest trochę prawdą).

Rozumiem też, że większość osób chciałaby zobaczyć Tuska w Ukrainie, z czym się zgodzę. Dobrze jednak, że ktokolwiek tam jedzie.

trwa ładowanie posta...

Może i będzie lekkie pośmiewisko - ale przynajmniej ktoś poczyni jakieś działania. Czy powstanie z tego lekka propaganda PiS? Pewnie tak, miejcie to na uwadze.

bGxByqal

Czy Kaczyński jest dobrym "reprezentantem Europy"? Sami sobie odpowiedzcie na to pytanie. Albo niech Tomasz Lis (xD) odpowie za was:

trwa ładowanie posta...

Krytykujmy, a nie wyzywajmy

Róbcie, co chcecie. Brak widocznych sankcji nałożonych na Rosję przez Polskę? Piszcie o tym. Że Kaczyński nie jest najlepszym kandydatem na reprezentanta Europy? Też. Memy z RESM, gdzie mamy "prymitywny humor na poziomie gimnazjum, ale o to w tym chodzi"? Pewnie.

Tylko proszę, nie życzcie nikomu śmierci.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Tiktokerka usunęła jajowody i zamieniła je w naszyjnik. Czemu?