Miley Cyrus „Flowers” albumu „Endless Summer Vacation”

Singiel Miley Cyrus "Flowers". Premiera w dniu urodzin byłego męża

Źródło zdjęć: © Miley Cyrus, youtube
Anna RusakAnna Rusak,13.01.2023 12:00

Miley Cyrus wypuściła swój nowy singiel pt. "Flowers" z nadchodzącego albumu "Endless Summer Vacation". Ma przekazać fanom i byłemu mężowi artystki Liamowi Hemsworthowi, że kwiaty kobieta może sobie kupić sama.

Miley Cyrus, czyli znana z serialu "Hanna Montana" piosenkarka, powróciła z nowym kawałkiem. Jego zapowiedź dostaliśmy już w trakcie sylwestra na kanale NBC. Wtedy na scenie towarzyszyła jej Dolly Patron. W piątek 13 stycznia ukazał się singiel "Flowers", a Miley podzieliła się z nami również teledyskiem.

"Flowers" jednak nie tylko zapowiada kolejny album artystki. Ma też ważne przesłanie, którym piosenkarka chce się podzielić z fanami. Co wspólnego ma nowy singiel Miley z byłym mężem Cyrus, Liamem Hemsworthem?

Teledysk do "Flowers" Miley Cyrus

"Flowers" to pierwszy singiel z nowej płyty Miley Cyrus pt. "Endless Summer Vacation". Zarówno po tekście utworu, jak i teledysku możemy się łatwo domyślić, co artystka będzie chciała nam przekazać. Poprzez "Flowers" Miley mówi: kocham i akceptuje to jaka jestem, a samotność mi nie przeszkadza.

Najprawdopodobniej dlatego w teledysku do "Flowers" widzimy tylko Miley. Cyrus przechadza się w okularach przeciwsłonecznych, tańczy i pływa, a potem śpiewa, że potrafi kochać siebie lepiej, niż ktokolwiek inny. Miley w tekście przyznaje, że rozstania nie są łatwe, ale rozumie już, że nie potrzebuje partnera do tego, by odczuwać szczęście w życiu. Kwiaty może kupić sobie sama.

To najprawdopodobniej nawiązanie do rozwodu z byłym już mężem piosenkarki, czyli aktorem Liamem Hemsworthem (tak, to on będzie nowym Wiedźminem), do którego doszło na początku 2022 roku. Pewnie nie bez przyczyny "Flowers" ukazuje się 13 stycznia, czyli w dzień urodzin aktora, a w utworze pojawia się nawiązanie do pożaru domu pary w Malibu.

Miley Cyrus - Flowers (Official Video)

Nowy album Miley Cyrus "Endless Summer Vacation"

Po prawie trzech latach Miley powróci również z nowym albumem. "Endless Summer Vacation" to ósmy krążek od artystki, a jego premiera przewidziana jest na 10 marca 2023 roku. Płyta jest kontynuacją poprzedniego albumu Cyrus "Plastic Hearts" i ma być listem miłosnym do Los Angeles.

"Muzyka i obrazy z "Endless Summer Vacation" mają pokazywać siłę, jaką artystka odnalazła w skupianiu się na swoim zdrowiu fizycznym i psychicznym" - czytamy w oficjalnym komunikacie prasowym dotyczącym "Endless Summer Vacation", cytowanym przez "Variety".

Za produkcję "Endless Summer Vacation" odpowiada Kid Harpoon i Tyler Johnson. Ten ostatni współpracował z Harrym Stylesem przy "Harry's House". Można więc spokojnie przypuścić, że nowa płyta Miley Cyrus będzie tanecznym, bardzo słonecznym i raczej mało depresyjnym rozdziałem w jej muzycznej karierze.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0