popkultura
"Chłopi" - czy polski kandydat do Oscara zainteresuje Gen Z?
Miley Cyrus

Oświadczyny gejów na koncercie Miley Cyrus. Artystka na scenie mówi, że jej było "piep*oną katastrofą"

Źródło zdjęć: © Instagram, Twitter
Anna RusakAnna Rusak,01.04.2022 17:00

Miley Cyrus od dawna wspiera osoby LGBTQ+. Niedawno na jej koncercie doszło do oświadczyn pary gejów. Artystka życzyła im, by ich historia skończyła się lepiej niż jej…

Miley Cyrus jest właśnie w trakcie swojej trasy koncertowej po Ameryce Południowej. Jakiś czas temu nie dotarła na koncert w Asunción w Paragwaju. Jej samolot musiał nagle wylądować, bo trafił w niego piorun.

Niedawny koncert na festiwalu Lollapalooza Brazil skończył się jednak znacznie lepiej. Po pierwsze dlatego, że się odbył, po drugie dlatego, że na scenie doszło do oświadczyn pary gejów.

Oświadczyny gejów na koncercie Miley Cyrus

Okazuje się, że para poznała się na koncercie Miley Cyrus siedem lat temu. Panowie utrzymali kontakt i wkrótce się w sobie zakochali. 26 marca podczas koncertu artystki wyszli na scenę. Wtedy doszło do bardzo wzruszającego momentu.

trwa ładowanie posta...

Jeden z mężczyzn postanowił się oświadczyć. Uklęknął przed swoim partnerem, wygłosił piękną mowę i zapytał swojego partnera, czy za niego wyjdzie. To wszystko odbyło się na oczach ich ukochanej idolki - Miley Cyrus.


Siedem lat temu Cyrus przyjechała do Brazylii, tydzień później zaczęliśmy się spotykać. […] Przyjechaliśmy tu razem o 9 rano, spędziliśmy razem za kulisami cały dzień i będziemy to robić przez resztę naszego życia, ponieważ chcę wiedzieć… Wyjdziesz za mnie?

- Twitter
trwa ładowanie posta...

Miley Cyrus zachwycona parą gejów

Oświadczyny odbyły się w języku portugalskim, ale jak wiemy miłość to dość uniwersalny język, więc Miley bez trudu zrozumiała, o co chodzi i zachwycona krzyknęła "Taaaaak!". Życzyła im, by ich małżeństwo skończyło się lepiej niż jej. Wszystko oczywiście uchwycili fani.


Kochanie, mam nadzieję, że twoje małżeństwo będzie wyglądało lepiej niż moje. Moje był piep*oną katastrofą.

- Twitter

Przypomnijmy, że Cyrus wyszła za Liama Hemswortha w 2018 roku i rozwiodła się z nim niecały rok później. Powiedzieć, że był to dość burzliwy związek, to jak nic nie powiedzieć. W każdym razie dołączamy się do życzeń artystki i mamy nadzieję, że na panów czeka szczęśliwsze zakończenie.

trwa ładowanie posta...

Źródło: Pinknews

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Ketchup inspirowany Taylor Swift? Wkrótce w waszych lodówkach