Miley Cyrus tajny album "Down with me"

Miley Cyrus wydała tajny album? Teorie spiskowe są przekonujące

Źródło zdjęć: © Miley Cyrus, Twitter, YouTube
Anna RusakAnna Rusak,27.04.2023 14:45

Fani Miley Cyrus na TikToku podejrzewają, że artystka potajemnie wydała album, ukrywając się pod pseudonimem Clara Pierce. Wystarczy przesłuchać piosenek z "Down with Me", żeby zrozumieć, o co im chodzi. Czy Cyrus bawi się z nami w Hannah Montanę?

10 marca 2023 r. Miley Cyrus wydała dziewiąty album "Endless Summer Vacation". Mogliśmy na nim usłyszeć takie hity jak "Flowers" czy ocenzurowane "River". Możliwe jednak, że to nie jedyny krążek piosenkarki, który ukazał się tego dnia.

10 marca 2023 r. na platformach streamingowych pojawił się również album "Down With Me". Choć jego autorką jest niejaka Clara Pierce, fani, którzy przesłuchali płyty, podejrzewają, że odpowiada za nią Cyrus. Czyżby Miley bawiła się z nami w Hannah Montanę?

Tajny album Miley Cyrus. Czemu Clara Pierce brzmi jak ona?

Pod koniec kwietnia na TikToku pojawiły się informacje o tajnym albumie Miley Cyrus. Według użytkowników artystka w dniu wydania "Endless Summer Vacation" pod pseudonimem Clara Pierce wypuściła drugą płytę. Wystarczy posłuchać kilku utworów z "Down With Me", by zrozumieć, że podejrzenia internautów nie są bezzasadne.

trwa ładowanie posta...

Na tajnym krążku, który rzekomo wydała Miley, znajduje się 10 utworów. Fani postanowili połączyć kropki i znaleźli kilka piosenek Pierce, które bezpośrednio nawiązują do twórczości Cyrus. Przykładem może być chociażby piosenka "See You Again", której tytuł odpowiada utworowi z debiutanckiego albumu gwiazdy Disneya "Meet Miley Cyrus".

Kolejnym łącznikiem jest piosenka "Without You", będąca również tytułem singla, przy którym Cyrus w 2021 r. współpracowała z The Kid LAROI. Na tajnym albumie znajduje się też singiel "Sagittarius". Według niektórych ma to związek z tym, że Strzelec jest znakiem zodiaku Miley. Fani sugerują też, że "Down with Me" może być anulowanym albumem artystki "She Is Miley Cyrus", który miał się ukazać w 2020 r. "Strzelec" pokrywa się z jednym z tytułów z tego niewydanego krążka...

trwa ładowanie posta...

Miley Cyrus naprawdę wydała tajny krążek?

Jeszcze dwa dni temu tajny album Cyrus był dostępny na Spotify i Apple Music. Niestety teraz zniknął z serwisów streamingowych. Dowodem pozostają jednak liczne tiktoki, na których można wysłuchać utworów z "Down with Me".

Miley nie odniosła się jeszcze do tych plotek. Fani zastanawiają się, czy bawi się z nami w Hannah Motanę i niczym Beyoncé tworzy utwory pod pseudonimem, czy może za tajemniczy album odpowiada sztuczna inteligencja.

W końcu to nie po raz pierwszy na Spotify trafiłby utwór, który powstał przy pomocy AI. Ostatnio głośno było o stworzonym przez sztuczną inteligencję "Heart on My Sleeve", w którym możemy "usłyszeć" Drake'a i The Weeknd. Żeby dowiedzieć się, jak jest naprawdę, musimy poczekać na oświadczenie Cyrus.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Źródło: PopSugar, miley-cyrus.fandom.com

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0