Rezi i Agata się rozstali. Nie są już razem

Rezi i Agata się rozstali. Zrobili to z klasą i bez żadnej dramy

Źródło zdjęć: © Vibez / Materiały własne red. Vibez
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,16.08.2021 14:01

Remigiusz "Rezi" Wierzgoń ogłosił, że on i Agata Sacewicz już nie są parą. Rozstali się w zgodzie i porozumieniu, a ich postawa powinna być przykładem dla innych influencerów, którzy swoje życie miłosne wystawiają na widok publiczny.

Sława i prywatność to określenia, które są dla siebie przeciwstawne. Kiedy influencerzy budują wokół siebie grono fanów liczące miliony osób, nawet wyjście do galerii handlowej może być problematyczne - o czym niedawno opowiadał Friz, zwierzając się z fobii społecznej. Fani chcą wiedzieć wszystko o swoich idolach, dlatego influencerom trudno ukryć swój związek.

W przypadku Reziego - youtubera, którego subskrybuje 4,23 mln osób - utrzymywanie związku w tajemnicy byłoby niemożliwe. On i Agata Sacewicz (aktorka, występowała m.in. w "Mowie Ptaków", "Nieprzygotowanych") przez blisko cztery lata tworzyli mocno upubliczniony związek. Wspólnie nagrywali filmy i relacjonowali swoje życie uczuciowe w mediach społecznościowych.

Rezi informuje fanów o rozstaniu

Remigiusz nagrał na temat rozstania film i opublikował post na Instagramie. Mężczyzna tłumaczy, że jego fanom należą się wyjaśnienia, ponieważ związek z Agatą był mocno upubliczniony. - Przeżyliśmy z Agatą dużo pięknych chwil, które nagrywaliśmy - tłumaczy Rezi. - Mnóstwo nowych doświadczeń i fajnych sytuacji, co zresztą sami mogliście zauważyć, ale mimo wszystko rozeszliśmy się z Agatą w spokoju i zrozumieniu.

Jesteśmy świadomi naszej decyzji, przekonani, że tak będzie lepiej dla nas dwojga. Nasze ścieżki zaczęły się bardzo rozchodzić i mocno się od siebie różnić. Choć związek to jest masa pracy, którą wkładaliśmy w nasz związek, bo było to poważne, to mimo wszystko nie przepracowaliśmy wszystkiego, co chcielibyśmy przepracować i to nas poróżniło. Stąd taka decyzja, żeby się rozejść i pójść własnymi ścieżkami.

- Rezi

Rezi poruszył w filmiku ciekawą kwestię dotyczącą tego, że związki w internecie wyglądają idealnie. - To są wspólne piękne zdjęcia. Fajne chwile. Nie mówi się o tym, że się ma jakieś problemy, bo pracuje się nad nimi prywatnie i między sobą. W naszym przypadku też tak było. Dla was może być to szok, ale jest to coś nad czym długo pracowaliśmy wspólnie. Normalna rzecz. Ja Agacie życzę dobrze. Ona mi również.

REZI i AGATA

Nie wszyscy rozstają się z taką klasą jak Rezi i Agata

Rozstania influencerów zawsze budzą wiele emocji, czemu winni są sami influencerzy. Kto pamięta nieprawdopodobnie żenującą dramę, jaką było ujawnienie-zakończenie związku Marcina Dubiela i Lexy Chaplin? Kto pamięta GODZINNY materiał o związku Krzysztofa Gonciarza i Kasi Mieciński, który zamiast zakończyć spekulacje na temat życia miłosnego Gonciarza, uczynił z tej kwestii obiekt memów?

A kto pamięta rozstanie Friza i Kingi? Zapewne wszyscy, bo ten temat ciągnie się za liderem Ekipy po dziś dzień... Dlatego rozstanie Reziego i Agaty jest na tle innych influencerów naprawdę godne pochwały jako wzór do naśladowania, że można zakończyć relację z klasą i bez żadnej dramy.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 4
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 0