Sobel zatrzymany za jazdę pod wpływem?

Sobel zatrzymany za jazdę pod wpływem? Fani nabrali się na viralowego tiktoka

Źródło zdjęć: © TikTok
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,10.11.2021 12:26

Nocna sceneria, światła policyjnego radiowozu i zdyszany głos, który twierdzi, że Sobel został zatrzymany za jazdę pod wpływem narkotyków. O co w tym chodzi? Dementujemy plotki, że raper ma problemy z prawem - to tylko prank pewnego tiktokera.

Złota era pranksterów przeminęła z chwilą, gdy Marcin Dubiel dołączył do Teamu X i skończył z wsypywaniem mąki tortowej do suszarki czy bieganiem po centrum handlowym z półnagimi kolegami z zagranicy. Obecnie po koronę króla żenady próbują z marnym efektem sięgnąć inni twórcy pokroju BrzozaTV, Prawdziwa Dynamika Interakcji czy Dominik Łupicki. Ich poczynania śledzimy z nieukrywanym bólem istnienia.

Raz na jakiś czas komuś udaje się zrobić prank, który nie tylko nie mrozi od natężenia cringe'u, ale i jeszcze zasługuje na uznanie za kreatywność. Tak było w przypadku akcji, którą przeprowadził streetwearowiec HighBart, gdy przebrał się za Kanye Westa i cała Polska na serio myślała, że amerykański raper przyleciał na urlop do Warszawy. Niemniej jest to wyjątek, który potwierdza regułę - czas pranksterów przeminął.

Sobel zatrzymany za jazdę pod wpływem narkotyków? To nagranie podbija TikToka

Na profilu @batitattoo na TikToku pojawiło się viralowe nagranie, które wygenerowało ponad milion wyświetleń w dobę od publikacji. Klip przedstawia ulicę w nocnej scenerii. Widzimy policyjny radiowóz, który zatrzymał do kontroli jakiś samochód. W tle słyszymy zdyszany głos rzekomego świadka całej sytuacji:

Widzowie, właśnie przejechałem pół miasta, żeby wam to zrelacjonować. Sobel został zatrzymany za jazdę pod wpływem narkotyków. Tam stoi jego samochód. Jak się czegoś dowiem, to wam jeszcze o tym opowiem. Czekajcie na part dwa.

- @batitattoo
Prank o Soblu
Prank o Soblu
Prank o Soblu
Prank o Soblu
trwa ładowanie posta...

Uwaga, to jest FEJK!

Sobel ma grono bardzo zaangażowanych fanów, dzięki którym klip z rzekomym zatrzymaniem wybił się na TikToku. Wielu z nich przejęło się, że ich idol ma problemy z prawem. Jednak sporo osób w komentarzach zwróciło uwagę, że raper... nie ma prawa jazdy. Na tiktokera spadła fala krytyki za to, że rozpowszechnia nieprawdziwe informacje. W końcu @batitattoo nagrał kolejny film, na którym wyjaśnił sytuację:

Kurczę, wy to źle myślicie. Chodziło o Sobla, takiego żula z mojego osiedla z Bałut. Kochani, wszystko jest w porządku, tamten Sobel to ma dzisiaj koncert. To nie ten Sobel.

- @batitattoo
trwa ładowanie posta...

Żartowniś przedstawia się w internecie jako słynny fan Sobla, który kiedyś wszedł na scenę, gdy odbywał się koncert rapera. Opisywaliśmy tę sytuację, bo Sobel ostro zwyzywał fana, mówiąc do niego: "Zawijaj stąd, p*dale j*bany". @batitattoo jest podobno właśnie tym fanem - chociaż nie przedstawił na to żadnych dowodów poza poniższym filmikiem:

trwa ładowanie posta...

Co myślicie o tym pranku? Daliście się wkręcić?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 0