Kinga była dziewczyna Friza

Była dziewczyna Friza założyła kanał na YT, gdzie przypomina, że jest byłą Friza

Źródło zdjęć: © Vibez / Materiały własne red. Vibez
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,02.08.2021 14:02

Kinga "była dziewczyna Friza" Furtak wrzuciła pierwszy film na swój nowy kanał na YouTube zatytułowany "Kindzxa i Driex". Najważniejsza informacja, jakiej dowiedzieliśmy się z materiału, jest taka, że Kinga jest byłą dziewczyną Friza.

Powiedzieć, że Ekipa Friza jest najbardziej grzejącym tematem ostatnich miesięcy, to jak nic nie powiedzieć. Grupa influencerów z Krakowa rozbiła nie tylko algorym YouTube, ale i skarbonki fanów, przekuwając każdy pomysł w biznesowy sukces - począwszy od rapowej płyty, przez lody, ubrania, zeszyty, po rollercoaster w Energylandii. Dzisiaj być w Ekipie Friza oznacza być ustawionym na całe życie.

Na czele supergrupy influencerów spod Krakowa stoi Friz, którego obecną partnerką jest Weronika "Wersow" Sowa. Nie każdy jednak wie, że są oni parą dopiero od 2018 roku. Wcześniej Karol "Friz" Wiśniewski był w związku z Kingą "Kindzxą" Furtak - do momentu zerwania nagrywali wspólnie filmy. Rozstanie Kingi i Karola było jednym z najgłośniejszych wydarzeń w historii polskiego YouTube'a.

Kinga powraca na YouTube. "Ciężko się to ogląda"

W momencie, gdy Ekipa zdobywa szczyty popularności, Kinga postanowiła powrócić na YouTube. Ze swoim obecnym partnerem Hubertem Mardułą założyła kanał "Kindzxa i Driex", który w tej chwili ma nieco ponad 10 tys. subskrybentów. Pierwszy film na kanale jest zatytułowany "Wielki Powrót (tym razem serio ;p)", a Kinga w pierwszym zdaniu w materiale... przypomina, że jest byłą dziewczyną Friza.

W filmiku Kinga ustosunkowuje się do plotek, jakoby zdradziła Friza, kiedy była z nim w związku (a kto pytał? xD). - Nie zdradziłam Friza. W momencie, gdy wypłynęło to słynne zdjęcie, byłam już po rozstaniu z Karolem. - mówi Kinga "była dziewczyna Friza" Furtak. W dalszej części siedmiominutowego filmiku Kinga wypowiada się na więcej tematów związanych z Ekipą Friza.

- Będziemy kręcić filmy na jutub - tłumaczą Hubert i Kinga "była dziewczyna Friza" Furtak. - Będą dymy. Będą smołks tak zwane.

Wielki Powrót (tym razem serio ;p)

Nowy film Kingi "byłej dziewczyny Friza" Furtak nie został ciepło przyjęty

Debiutancki materiał Kindzxi i Driexa jest mocno minusowany. Widzowie zarzucają Kindze, że próbuje się wybić na tym, że kiedyś miała jakąś relację z Karolem Wiśniewskim. Jeden z internautów napisał pod filmikiem: "już prawie wszyscy zapomnieli o twoim związku z frizem, zamiast nagrać coś fajnego i zapomnieć o tym co było to wy znowu odgrzewacie tego samego kotleta... super start".

Nie wiem jak Wy, ale ja nie mogę się doczekać wszystkich smołksów, które przygotowali Kinia i Hubert!

.

.

.

.

.

.

Tak serio to xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 986
  • emoji ogień - liczba głosów: 15
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 220
  • emoji smutek - liczba głosów: 20
  • emoji złość - liczba głosów: 18
  • emoji kupka - liczba głosów: 45