Natsu "Duchy"

Natsu podbija YouTube nową nutą! Brzmi jak dziecko Young Leosi i Oliwki Brazil

Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,09.11.2021 10:41

Natalia "Natsu" Karczmarczyk z nową piosenką "DUCHY" dotarła do 1. miejsca Karty na Czasie na YouTube. W utworze gościnnie wystąpili influencerzy, którzy - jak podejrzewają internauci - zostaną członkami nowego projektu członkini Teamu X.

Natsu jest jedną z topowych polskich influencerek, która potrafi sprawić, aby było o niej głośno. Natalia nieustannie zaskakuje fanów nowymi, oryginalnymi pomysłami. Influencerka ogłosiła, że odchodzi z Teamu X, aby zająć się rozwojem własnych projektów m.in. Natsu World. Natalia na wiosnę 2022 roku ma wystartować ze swoim Squadem, ale zapewnia, że nie będzie to nic podobnego do Ekipy Friza czy Teamu X.

Natsu od początku swojej kariery na YouTube nie ukrywała swoich talentów wokalnych. Influencerka wielokrotnie występowała w kawałkach, które powstawały na kanał Teamu X (o "Polo Gang" nie sposób zapomnieć). Jednak tym razem Natalia opublikowała utwór na jej autorskim kanale, co można zinterpretować jako symboliczne nowe otwarcie w karierze Natsu.

NATSU - DUCHY ft. ? (OFFICIAL MUSIC VIDEO)

Teledysk do utworu "Duchy" został dopracowany pod kątem scenografii, która jest stylizowana na mroczną, halloweenową. Warto przypomnieć, że piosenka miała ukazać się 31 października, ale zaliczyła kilka dni obsuwy, ponieważ Natsu zależało na tym, aby doszlifować kawałek.

Natsu nawija o duchach... i ujawnia członków swojego Squadu?

W utworze "Duchy" pojawia się trzech nowych influencerów - Paulina Hornik, Psycholka i Dominik Henne. Udział w piosence Natsu jest dla tego trio bez wątpienia ogromnym wyróżnieniem i szansą do rozwoju, gdyż są to albo średni influecnerzy, albo szerzej nieznani ludzie. Fani podejrzewają, że Paulina Hornik, Psycholka i Dominik Henne wezmą udział w nowym projekcie Natsu, który startuje na wiosnę przyszłego roku.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Natsu - piosenka "Duchy" jest zapowiedzią kolejnego wydarzenia?

Nowy kawałek Natsu spotkał się z bardzo pozytywnymi komentarzami fanów. Niektórzy zauważyli, że na końcu teledysku "Duchów" wyświetla się plansza z tajemniczą datą i godziną - "14.11.21, 17:00". Najprawdopodobniej wtedy Natsu opublikuje kolejną rzecz, którą produkuje jej spółka. Czekacie?

Natsu "Duchy"
Natsu "Duchy"
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 4
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 14
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 6