Kit Harington

To chłopiec! Kit Harington i Rose Leslie zostali rodzicami

Źródło zdjęć: © YouTube @Saturday Night Live / YouTube @Saturday Night Live
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,17.02.2021 10:41

Aktorzy wcielający się w postaci Ygritte i Johna Snowa z "Gry o tron" powitali na świecie swojego potomka. Ocieramy łzy ze wzruszenia na tak fantastyczne wieści. Sprawdźcie szczegóły!

We wtorek paparazzi sfotografowali aktorów, jak idą ulicami Londynu ze swoim nowo narodzonym synkiem. Na zdjęciu, które krąży po sieci, widzimy, jak uśmiechnięty Harington trzyma mocno dłoń Leslie, a w drugiej ręce niesie torbę z zakupami ze sklepu "Sainsbury". Żona aktora tuli niemowlę w nosidełku na piersi.

trwa ładowanie posta...

Manager Kita Haringtona potwierdził dla portalu "Page Six", iż para – znana z ról Ygritte i Johna Snowa w "Grze o tron" – została rodzicami i jest "bardzo, bardzo szczęśliwa". Póki co Kit Harington i Rose Leslie nie chcą upubliczniać imienia swojego dziecka – traktują to jako prywatną sprawę.

Kit Harington i Rose Leslie – historia miłości

Kit i Rose pobrali się w 2018 roku. Wesele odbyło się w zamku rodowym Leslie w Szkocji. Na weselu pojawiły się gwiazdy znane z "Gry o tron", jak Peter Dinklage, Maisie Williams, Sophie Turner i Emilia Clarke. Po raz pierwszy jako para aktorzy pojawili się na czerwonym dywanie w 2016 roku podczas rozdania Olivier Awards w Londynie. O tym, że są zaręczeni, dowiedzieliśmy się rok później.

Rose Leslie & Kit Harington | Cutest Moments And Interviews

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0