społeczeństwo
Konkurencja dla McDonalda. Żabka otwiera punkt Drive Thru
Wioleta - wściekła tiktokerka

Polka na emigracji grozi Ukraińcom w Polsce. "Zaniesiemy was w prezencie Putinowi"

Źródło zdjęć: © TikTok
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,06.07.2022 15:27

W Internecie nie brakuje ludzi, którzy w obrzydliwy sposób szczują na Ukraińców. To np. tiktokerka @wwwwioletta. W ciemno możecie zgadywać, z którą partią sympatyzuje kobieta. Podpowiedź - zaczyna się na "K".

Od 24 lutego na terytorium Ukrainy spadają rosyjskie bomby i rakiety. W barbarzyńskiej inwazji zginęły dziesiątki tysięcy ludzi. Mimo oczywistego faktu, że winę za wywołanie wojny ponosi Rosja, nie brakuje osób, które solidaryzują się z kremlowską narracją. Na Vibez pisaliśmy między innymi o trollu, który pasożytuje na zbiórce z Pomagam.pl czy o prorosyjskim patostreamerze.

Tiktokerka o nicku @wwwwwioletta zgromadziła ponad 11 tys. obserwujących i posiada ponad 200 tys. polubień. Kobieta jest bardzo aktywną "twórczynią", a największe zasięgi robią dla niej filmy, w których Wioleta hejtuje Ukraińców.

Polka na TikToku szczuje na Ukraińców

- Do siebie, ku*wy, bo już mamy was dosyć - mówi tiktokerka, zwracając się do Ukraińców. - My jesteśmy Polakami i my wam zaraz pokażemy, co to znaczy polska krew. Gołymi rękami was, ku*wa, wyniesiemy. Zaniesiemy was w prezencie Putinowi, banderowskie ku*wy. Biedne kobiety i dzieci? Takie biedne? (...) To jest ich zadanie, oni tu nam przyjechali robić agitację. Normalni ludzie zostali tam - mówi kobieta.

trwa ładowanie posta...

Wioleta pomiędzy wypluwaniem z siebie potoku wulgaryzmów pochwaliła działania Konfederacji. Chyba nikt, kto śledzi tę partię polityczną, nie powinien być zaskoczony. W ramach Konfederacji działają jawnie prorosyjscy politycy na czele z Januszem Korwin-Mikke, który powtarza kremlowską propagandę, czy Grzegorz Braun, regularnie obrażający Ukraińców.

trwa ładowanie posta...

Wioleta fantazjuje o Polsce dla Polaków. Tymczasem sama żyje na emigracji. Internauci zauważyli na jednym z jej filmów napis, który wskazuje, że tiktokerka pracuje w Holandii. Zaraz, to jak w końcu ma być? Polska dla Polaków, ale Holandia dla Holendrów i nie tylko? Pani Wioleto, jaki pani daje przykład prawdziwym patriotom? Zapraszamy do ojczyzny. Policja z pewnością będzie zainteresowana pani groźbami wobec Ukraińców.

trwa ładowanie posta...

Niektórzy internauci namierzają pracodawcę tiktokerki w Holandii i wcale nie będzie nam przykro, jeśli w związku z tym kobieta poniesie konsekwencje.

trwa ładowanie posta...

Jak pozbyć się Wiolety z TikToka?

Na koniec podpowiemy wam, jak zgłosić konto na TikToku. Kiedy wejdziecie na profil twórczyni w aplikacji, w prawym górnym roku obok nicku znajduje się ikona z trzema kropkami. Klikacie, a wyświetli się kilka opcji. Jedną z nich jest "Zgłoś". Jako powód wybieracie "Nienawistne zachowanie". Zróbcie coś dobrego dla świata. Zgłaście Wioletę na TikToku.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 224
Zabójczyni matki przedwcześnie opuści areszt. Gypsy Rose trafi na wolność