Piłkarz Kylian Mbappe w związku z transpłciową modelką?
Kylian Mbappe, francuski piłkarz, niedawno był widziany na jachcie w towarzystwie Ines Rau, transpłciowej modelki. W sieci trwa dyskusja o ich domniemanym związku.
Kylian Mbappe to francuski piłkarz, o którym od paru dni jest dość głośno. Nie, nie dlatego, że napastnik strzelił gola życia. Wszystkich interesuje dziewczyna, z którą Mbappe był niedawno widziany.
Podobne
- Kylian Mbappe pozwał influencera. Powód był zaskakujący
- Victoria's Secret nawiązała współpracę z czarną, transpłciową modelką. Tak tworzy się historię
- Kylian Mbappe i trener PSG wyśmiali pytanie o podróż pociągiem. "Brak szacunku"
- Jakub Jankto dokonał coming outu. Była partnerka wspiera piłkarza
- "Cosmopolitan UK" z pierwszą transpłciową kobietą na okładce! Tak zachęcają odbiorców do otwartości
Nie wszystkim podoba się, że domniemana partnerka piłkarza jest transpłciową modelką. W internecie przeważają transfobiczne komentarze.
Kylian Mbappe w związku z transpłciową modelką Ines Rau?
Kylian Mbappe jest napastnikiem francuskiej drużyny Paris Saint Germain. Piłkarz był niedawno widziany na jachcie w towarzystwie transpłciowej modelki Ines Rau. Według magazynu "Corierre dello Sport", para spotyka się od kilku miesięcy, jednak do tej pory nie potwierdziła związku.
Ines Rau w wieku 16 lat przeszła korektę płci. Informacją o tym wydarzeniu podzieliła się w 2014 roku, a w 2017 trafiła na okładkę "Playboya". Była pierwszą transpłciową modelką, która znalazła się na okładce tego magazynu. Na co dzień dziewczyna zajmuje się modelingiem.
Transfobiczne komentarze o relacji między piłkarzem a transpłciową modelką
Choć związki piłkarzy są mniej "medialne" niż związki innych celebrytów, akurat o tej relacji w sieci jest dość głośno. Wszystko oczywiście przez transpłciowość Rau. Nie wszystkim podoba się, że Mbappe związał się z transpłciową kobietą.
Większość komentarzy to niestety transfobiczne żarty i niestosowne uwagi. Niektórzy pytają, czy partnerka francuskiego piłkarza ma penisa. Inni żartują o "chłopie uprawiającym seks z chłopem w szatni". Zamiast mówić o "partnerce" piłkarza używają również męskiej, misgenderującej formy "partner".
Przypominam przy okazji, że misgenderign, czyli używanie zaimków i form odpowiadającym płci przypisanej osobom transpłciowym czy niebinarnym przy urodzeniu, jest przemocą. Dokładanie tak samo jak deadnaming.
Warto wspomnieć, że środowisko piłkarskie jest wciąż dość homofobiczne, ale stara się walczyć z wykluczającym podejściem. W tym roku piłkarze francuskiej drużyny z okazji Miesiąca Dumy zagrali mecz z tęczowymi numerami na koszulkach.
Trzeba jednak zaznaczyć, że w tym czasie kolega Mbappe z drużyny - Idrissa Gana Gueye - zasłaniając się "problemami żołądkowymi", nie wziął udziału w akcji. Jak widać po komentarzach dotyczących relacji między Kylianem i Ines przed środowiskiem piłkarskim jeszcze sporo pracy nad tolerancją i akceptacją.
Źródło: Corierre dello Sport, ibtimes.co.uk/
W temacie LGBT+
- Nie będzie ustawy o związkach partnerskich. "Spotkaliśmy się w połowie drogi"
- Druga część gejoweskiej teen dramy potwierdzona. "Red, White & Royal Wedding" już wkrótce!
- Nemo wydali najbardziej szaloną płytę 2025 r.? "Arthouse" to kolorowy manifest [RECENZJA]
- Jacek Jelonek wierzy w przyszłość małżeństw jednopłciowych w Polsce. "Zmiany są nieuniknione"[WYWIAD]
Popularne
- Książulo zdemaskował Mualana? Internauci nie mogą przyzwyczaić się do jego głosu
- Pitbull wraca do Polski. Kiedy i gdzie wystąpi? Jakie ceny i rodzaj biletów?
- Czarny żurek, czarne nuggetsy i krwawa pasta. Halloween w restauracjach
- Lego wraca do przyszłości. Ten zestaw zachwyci fanów kina
- Conan Gray wystąpi w Polsce? The Wishbone Tour w Europie potwierdzona!
- Siedzą i się nudzą. Moda na rawdogging boredom podbija TikToka
- "WSZYSCY JESTEŚMY KACPERCZYK", czyli powolne dojrzewanie [RECENZJA]
- Miłosz z "Kuchennych rewolucji" złamał internet. "Prawdziwy goacik"
- Branża erotyczna jako kultura? Zapadł kontrowersyjny wyrok