lifestyle
Czym jest Spotify Instafest? To twój wymarzony festiwal
Emira D'Spain

Victoria's Secret nawiązała współpracę z czarną, transpłciową modelką. Tak tworzy się historię

Źródło zdjęć: © Instagram.com, TikTok, Emira D'Spain, XOXO Emira
Anna RusakAnna Rusak,04.02.2022 12:13

Gwiazda TikToka, Emira D'Spain, przechodzi do historii jako pierwsza czarnoskóra, transpłciowa modelka, która staje się twarzą Victoria's Secret. W ramach celebracji modelka dzieli się z nami swoimi pomysłami na walentynki dla singli i singielek.

bGyrQwsz

Transpłciowe modelki mają coraz silniejszą reprezentację. Niedawno świętowaliśmy razem z Munroe Bergdorf, która pojawiła się na okładce "Cosmopolitan UK", a teraz do historii przechodzi Emira D'Spain.

Emira D'Spain jest gwiazdą TikToka i właśnie nawiązała współpracę z Victoria's Secret. TikTokerka będzie pierwszą czarnoskórą, transpłciową modelką, która będzie współpracowała z marką.

Emira D'Spain przechodzi do historii

Modelka uczciła tę informację, publikując zdjęcie w czerwonym gorsecie od marki na swoim Instagramie. Podziękowała za szansę, jaką dostała i zwróciła uwagę na to, że wydarzenie splata się z początkiem "Black History Month", czyli okresem, w którym świętuje się osiągnięcia Afroamerykanów.

bGyrQwsB


Jako dziecko marzyłam tylko o tym, by stać się częścią Victoria's Secret. Valentina Sampaio utorowała tę drogę, a kontynuowanie tej spuścizny w pierwszy dzień Miesiąca Czarnej Historii jest dla mnie ogromnym zaszczytem.

trwa ładowanie posta...

D’Spain nawiązuje do Sampaio, bo to właśnie ona była pierwszą transpłciową modelką, która współpracowała z Victoria's Secret. Do tej pory jednak marka nie nawiązała współpracy z czarnoskórą transpłciową modelką, więc w ten sposób D’Spain naprawdę zapisze się w historii!

bGyrQwsD

D’Spain radzi jak spędzić walentynki solo

TikTokerka pod postem na Instagramie odesłała też wszystkich na swój profil na tej drugiej platformie. W specjalnym filmiku postanowiła podzielić się swoimi wskazówkami na walentynki dla singli i singielek. D’Spain uważa, że najlepszą miłością jest "miłość własna" i trudno się z nią nie zgodzić!

trwa ładowanie posta...

Na filmiku pokazuje, jak powinniśmy zaaranżować taki walentynkowy dzień. TikTokerka radzi, żebyśmy najpierw wykonali makijaż, potem założyli gorset - oczywiście od Victoria's Secret - a następnie wybrali się do jednej ze swoich ulubionych restauracji i spędzili ten czas robiąc rzeczy, które lubimy.

bGyrQwsJ

Następnie D’Spain sama kupiła sobie kwiaty (bukiet róż) i sprawiła sobie diamentowe kolczyki. Ten walentynkowy dzień zakończyła luksusową kąpielą i pielęgnacją, którą wykonała w pidżamie z różowym sercem Victoria's Secret.

Gorąco zachęciła do tego, byśmy wzięli z niej przykład i pokochali siebie. Bez znaczenia, czy macie w domu bieliznę od Victoria's Secret, czy nie, oczywiście zachęcamy was do tego samego. A D’Spain gratulujemy takiego wyróżnienia i cieszymy się, że topowe marki coraz częściej angażują też transpłciowe modelki!

trwa ładowanie posta...

 Źródło: Dailymail.com

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Co kupić na mikołajki? Niebanalne i tanie prezenty