Grudniowa pełnia Księżyca Pełnia Zimnego Księżyca

Pełnia Zimnego Księżyca. Gudniowa pełnia to czas frustracji

Źródło zdjęć: © Greta Grygorowicz, TikTok, Złap nadzieję_Joanna Zielińska
Anna RusakAnna Rusak,06.12.2022 07:00

Ostatnia w tym roku grudniowa pełnia Księżyca już wkrótce. Kiedy wypada Pełnia Zimnego Księżyca i czy tym razem ziemski satelita przyniesie nam coś dobrego? Niestety, Zodiakary nie mają najlepszych wieści…

Zbliża się grudniowa pełnia Księżyca. Tak, wciąż trwamy w retrogradacji Marsa, a w przyszłym roku dość szybko wejdziemy w retrogradację Merkurego, więc naprawdę warto dobrze przygotować się do Zimnej Pełni Księżyca.

O tym, na co powinniśmy w tym czasie uważać i czym najlepiej zająć się w trakcie grudniowej pełni, by łagodnie przejść przez końcówkę roku, informują nasi ulubieni Zodiakrze i Zodiakary.

Pełnia Zimnego Księżyca

Pełnia Zimnego Księżyca rozpocznie się w czwartek 8 grudnia o godz. 05:09. Jak możecie się domyślić, nazwa grudniowej pełni jest związana z tym, co za oknem. Zimny Księżyc ma nawiązywać do długich, ciemnych nocy i mrozu. Z tego też względu inną nazwą tej pełni jest Pełnia Księżyca Długich Nocy.

Pamiętajcie jednak, że moc pełni zazwyczaj można już odczuć kilka dni przed, więc już 6 grudnia możecie odczuwać wpływ działania ziemskiego satelity. Grudniowa pełnia Księżyca tym razem odbędzie się w znaku Bliźniąt. Czy rzeczywiście będzie tak zimna i nieprzyjemna, jak wskazuje jej nazwa?

trwa ładowanie posta...

Grudniowa pełnia Księżyca to kolejny rozdział gniewu i frustracji

Nie do końca. Jak mówi Greta na TikToku, podczas grudniowej pełni Księżyc będzie w koniunkcji z Marsem, który retrograduje w Bliźniętach. Zwraca uwagę na to, że będziemy pełni napięcia, a energia Bliźniąt może sprawić, że znowu naszym ulubionym zajęciem staną się kłótnie. Poza tym może w nas rosnąć frustracja. Okazuje się więc, że zimna pełnia, wcale taka zimna nie będzie…

trwa ładowanie posta...

Z kolei "Złap nadzieję" w filmie informuje o tym, że Pełnia Zimnego Księżyca może pozwolić nam uwolnić się od lęków i sugeruje, że tego dnia można pomyśleć o zmianie pracy. Apeluje, byśmy w trakcie grudniowej pełni byli dla siebie czuli i zachowali spokój. "Zapisane w gwiazdach" na Instagramie twierdzi, że to dobry moment na naładowanie kryształów, oczyszczenie przestrzeni i uwolnienie negatywnej energię.

trwa ładowanie posta...

Można więc powiedzieć, że odkąd Mars jest w retrogradacji nic się nie zmienia, a planety nieustannie serwują nam rozdrażnienie i wybuchy gniewu. Czy styczeń pod tym względem będzie trochę łagodniejszy? Miejmy nadzieję, że w przyszłym miesiącu Zodiakary będą miały dla nas zdecydowanie lepsze wieści…

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 1