Pełnia Wilczego Księżyca

Pełnia Księżyca w styczniu. Kiedy obserwować pełnię Wilczego Księżyca?

Źródło zdjęć: © lasotastic, tiktok, zlap_nadzieje_
Anna RusakAnna Rusak,06.01.2023 07:00

Przed nami pierwsza pełnia Księżyca w 2023 roku. Kiedy wypada pełnia w styczniu i czemu jest nazywana pełnią Wilczego Księżyca? Zodiakary uspokajają i radzą, jak najlepiej przygotować się do tego czasu.

Tak, ten rok nie zaczął się najlepiej, w końcu weszliśmy w niego razem z retrogradacją Merkurego. Przed nami pierwsza pełnia Księżyca w 2023 roku. Zastanawiacie się, kiedy wypada? Już niedługo, bo styczniowa pełnia przypada na 7 stycznia i tym razem odbędzie się w znaku Raka.

Czemu jest nazywana pełnią Wilczego Księżyca i jak najlepiej się do niej przygotować? Tych odpowiedzi udzielą nasi niezastąpieni Zodiakarze i Zodiakary. Czy planety będą nam przychylne?

Kiedy wypada pierwsza pełnia Księżyca w 2023 roku?

Po raz pierwszy w 2023 roku pełnie na niebie zobaczymy 7 styczni, a w swój szczytowy punkt Wilczy Księżyc wejdzie dokładnie o godzinie 00:09. Oczywiście, jak to zazwyczaj bywa, moc pełni Księżyca będziemy odczuwać dzień przed i parę dni po tym momencie, więc jeszcze 8 stycznia możecie być pod jego wpływem.

Pierwsza pełnia w 2023 roku wypada w Raku i bywa nazywana Wilczą Pełnią. Jeśli zastanawiacie się, skąd wzięła się ta nazwa, to oczywiście jej źródeł trzeba szukać w przyrodzie. Rdzenni Amerykanie styczniową pełnię określali Wilczym Księżycem, ze względu na wycia głodnych wilków, którym doskwierała na małą ilość pożywienia w środku zimy.

trwa ładowanie posta...

Wilczy Księżyc. Jak się do niego przygotować?

Co prawda styczniową pełnię Księżyca będzie można obserwować bez większego problemu na niebie, ale warto się do niej wcześniej duchowo przygotować. Nikola w TikToku mówi o dobrej energii, którą ma nam przynosić ten czas. Według niej to idealny moment na pożegnanie przeszłości i spędzenie czasu z bliskimi nam osobami.

- Wilcza Pełnia zawsze przynosi nam bardzo emocjonalną energię i wskazane jest jej oszczędzanie, a także ochrona osobista. W tym okresie możemy spodziewać się wzmożonych powrotów osób i sytuacji z przeszłości, co potęguje nam nadal retrogradujący Merkury – zaznacza Nikola.

trwa ładowanie posta...

Złap nadzieję w TikToku pisze z kolei, że w trakcie pełni Wilczego Księżyca odpowiedzi na dręczące nas pytania powinniśmy szukać w snach. W trakcie styczniowej pełni Księżyca dobrze jest się skupić na tematach związanych z domem i rodziną.

A jeśli chcecie wiedzieć, co nas jeszcze czeka w styczniu w astrologicznym kalendarzu, to zerknijcie do prognozy od Grety. W TikToku zaznacza, że Księżyc dobrze się czuje w Raku, więc ta styczniowa pełnia Księżyca nie powinna się na nas bardzo odbić. Obyśmy tylko dotrwali do końca retrogradacji Merkurego i wszystko powinno się jakoś ułożyć!

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
lemur,zgłoś
w lesie wilcy wyją a w radiu i telewizji religijni.);-
Odpowiedz
0Zgadzam się1Nie zgadzam się