pop-qultura
Drake włożył... mundur polskiego żołnierza. "Będzie bronić granicy?"
Marilyn Manson

Ofiary Marilyna Mansona przerywają milczenie. "Maltretował, terroryzował"

Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,02.02.2021 13:33

W poniedziałek 1 lutego upadła legenda o Marilynie Mansonie. Kontrowersyjny muzyk okazał się potworem wykorzystującym swoje partnerki – tak wynika z szokujących relacji, które pojawiły się w mediach społecznościowych.

bEUntvvT

Jak to jest być w związku z gwiazdorem horror rocka? W poniedziałek 1 stycznia 2021 roku opowiedziały o tym byłe partnerki Marilyna Mansona. Kobiety – Evan Rachel Wood, Ashley Walters, Sarah McNeilly, Ashley Lindsay Morgan, Gabriella – opublikowały w social mediach oświadczenia, w których oskarżyły muzyka m.in. o gwałt, bicie, ranienie, poniżanie, głodzenie, zmuszanie do zażywania narkotyków.

Marilyn Manson i aktorka Evan Rachel Wood spotykali się od 2007 roku, a zaręczyli w 2010 roku, po czym niespodziewanie się rozstali. W oświadczeniu udostępnionym na Instagramie kobieta wraca wspomnieniami do okresu, gdy tworzyła z Mansonem związek. – Mój oprawca nazywa się [...] Marilyn Manson – zaczyna swoje wyznanie Wood i pisze dalej, że – [...] przez lata strasznie się nade mną znęcał.

Zostałam poddana praniu mózgu i wmanipulowana w uległość – kontynuuje Wood swoje przerażające oświadczenie. – Skończyłam z życiem pełnym obaw o odwet, oszczerstwa lub szantaż. Jestem tutaj, aby zdemaskować tego niebezpiecznego człowieka.

Po tym, jak Wood wydała swoje oświadczenie, w geście solidarności co najmniej cztery inne byłe partnerki Mansona podzieliły się tym, co przeżyły podczas związku z muzykiem. Relacje kobiet jeżą włosy na głowie, ponieważ zawierają opisy napaści seksualnych, znęcania się psychicznego, fizycznego i różnych form zastraszania.

Marilyn Manson oskarżony o molestowanie. Marki kończą współpracę z muzykiem

Marilyn Manson natychmiast odczuł skutki zarzutów o molestowanie. Jego wytwórnia, Loma Vista Recordings, która wydała najnowsze albumy muzyka, ogłosiła, że kończy współpracę z artystą i zaprzestaje promowania jego najnowszego projektu ze skutkiem natychmiastowym.

Stacja telewizyjna Starz ogłosiła, że gościnny występ Manson w serialu "Amerykańcy bogowie" zostanie usunięty z nadchodzącego odcinka.

Marilyn Manson odpowiada na zarzuty o molestowanie

Antybohater niniejszego newsa odniósł się do oskarżeń swoich byłych partnerek. Muzyk wydał oświadczenie na swoim Instagramie, w którym napisał:

bEUntvvV

To oczywiste, że moje życie i moja sztuka wzbudzają kontrowersje, ale ostatnie twierdzenia na mój temat są zniekształceniem rzeczywistości. Moje intymne relacje tworzyłem w zgodzie z partnerkami o podobnych gustach. Bez względu na to, jak – i dlaczego – inni przedstawiają fałszywy obraz przeszłości, taka jest prawda.

- Marilyn Manson

Marilyn Manson - The Beautiful People (Official Video)

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Co nowego na HBO GO w grudniu? Filmy i seriale, których nie możecie przegapić!