justin timberlake

Justin Timberlake przeprasza po 20 latach

Źródło zdjęć: © Instagram
MTB,
16.02.2021 09:44

Piosenkarki Janet Jackson i Britney Spears czekały prawie 20 lat na przeprosiny od gwiazdora. Do skruchy skłonił go nowy dokument o Britney Spears oraz fala komentarzy od zbulwersowanych fanów.

W piątek Justin Timberlake opublikował na Instagramie publiczne przeprosiny skierowane do Britney Spears i Jannet Jackson. Artysta postanowił okazać skruchę tydzień po premierze nowego filmu dokumentalnego pt. „Framing Britney Spears”. Dokument obnaża prawdę o tym, jak piosenkarz traktował gwiazdę podczas ich 3-letniego związku.

trwa ładowanie posta...

Po rozstaniu Timberlake wielokrotnie publicznie oskarżał Britney o zdradę (napisał również piosenkę „Cry Me a River”, w której opowiada o byciu zdradzonym przez ukochaną osobę). Raz nazwał ją również „szmatą”. Rozstanie z Britney nie było jednak jedynym skandalem w życiu Timberlake’a.

Kolejnym wydarzeniem, które wzbudziło oburzenie wśród fanów był koncert Janet Jackson w przerwie Super Bowl, podczas którego Justin odsłonił pierś piosenkarki na oczach milionów widzów - Timberlake pojawił się na koncercie jako gość specjalny, by wraz z Jackson zaśpiewać piosenkę „Rock Your Body”. Po tym incydencie kariera Janet znacznie zwolniła. Piosenkarka dostała zakaz wstępu na rozdanie nagród Grammy, podczas gdy Timberlake przybył na galę bez problemu.

trwa ładowanie posta...

Teraz, po prawie dwudziestu latach, artysta postanowił przeprosić piosenkarki. W poście na Instagramie napisał: „Widziałem tagi, komentarze, wiadomości i obawy i chciałbym na nie odpowiedzieć. Bardzo przepraszam za przypadki, w których moje zachowanie przyczyniło się do problemów i kiedy nie wstawiłem się za tym, co słuszne. Rozumem, że zawiodłem w tych i wielu innych momentach i że czerpałem korzyści z systemu, który akceptuje mizoginię i rasizm.

„Chciałbym szczególnie przeprosić Britney Spears i Janet Jackson, każdą z osobna, ponieważ troszczę się o te kobiety, szanuję je i wiem, że zawiodłem.” – kontynuował Timberlake. „Zależy mi na dobrym samopoczuciu ludzi, których kocham i których kochałem. Mogę być lepszy i będę lepszy” – zakończył Justin.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0