Jake Paul oskarżony o napaść seksualną

Tiktokerka oskarża Jake'a Paula o napaść seksualną. "Nie zapytał o zgodę"

Źródło zdjęć: © YouTube / YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,13.04.2021 11:57

Młody i gniewny Jake Paul musi zmierzyć się z poważnymi zarzutami. Tiktokerka Justine Paradise twierdzi, że kontrowersyjny influencer napastował ją seksualnie w lipcu 2019 roku.

24-letnia Justine Paradise – którą na TikToku obserwuje ponad pół miliona fanów – opublikowała na swoim kanale na YouTube szokujący film. W materiale zatytułowanym "EMOCJONALNE OSTRZEŻENIE: Jake Paul napastował mnie seksualnie" dowiadujemy się, że założyciel Team 10 zmusił dziewczynę do seksu oralnego. Do sytuacji miało dojść w lipcu 2019 roku w posiadłości Jake'a w Kalifornii.

Wspólni znajomi przedstawili tiktokerkę Jake'owi w czerwcu 2019 roku. Relacja się rozwijała, influencerzy wymieniali się SMSami i spotykali. Justine Paradise opisuje kulisy tego, jak została napastowana. Pewnego dnia, kiedy odwiedziła rezydencję Team 10 w Kalifornii, Jake wciągnął ją w mały narożnik w studiu i zaczął ją całować. – Nie przeszkadzało mi to. Był wtedy uroczy – mówi tiktokerka.

trwa ładowanie posta...

Jake Paul oskarżony o napaść seksualną

Następnie Jake zaprowadził ją do swojej sypialni. Tam para miała tańczyć i się całować. Według Paradise, Jake zaczął ją obmacywać w miejscach intymnych. Kiedy dziewczyna odmówiła pieszczot, Jake miał się zapytać: – Jeśli nic się nie wydarzy, to jaki jest cel tego wszystkiego? – Pomimo tego, że dziewczyna odmówiła dalszych pieszczot, Jake miał zmusić Paradise do zaspokojenia go w oralny sposób.

– Ani nie zapytał mnie o zgodę, ani o cokolwiek – mówi tiktokerka. – Seks jest dla mnie czymś bardzo ważnym i wyjątkowym. Zazwyczaj wszyscy respektują, kiedy odmawiam współżycia, dlatego myślałam, że nic się nie stanie, kiedy zgodziłam się wejść do pokoju Jake'a. Myślałam, że to będzie w porządku, aby się z nim całować, ponieważ uważałam, że on przestanie, kiedy nie będę chciała robić nic więcej.

Jake Paul nie ustosunkował się do zarzutów o napaść seksualną

Po incydencie Jake Paul zerwał kontakt z dziewczyną. Paradise próbowała się z nim skontaktować, bo chciała mu wytłumaczyć, że odbyła seks oralny bez wyrażenia zgody i czuła się z tym okropnie. Jake konsekwentnie milczał, nie wysilając się na jakąkolwiek formę przeprosin.

TRIGGER WARNING: Jake Paul Sexually Assaulted Me

Paradise twierdzi, że przed wejściem do domu Jake'a Paula podpisała umowę o zachowaniu poufności, dlatego tak długo milczała o sprawie. Uważała, że wolno jej się wypowiadać na temat incydentu, ponieważ spotkają ją konsekwencje prawne. Jake Paul i jego otoczenie nie ustosunkowali się do zarzutów. Być może wkrótce to zrobią, ponieważ sprawa zdobywa coraz szerszy rozgłos.

trwa ładowanie posta...

Niezależnie od tego, czy oskarżenia wobec Jake'a się potwierdzą, zmuszanie partnera_partnerki do seksu bez jej_jego zgody to nie tylko przestępstwo, ale i skurwy*yństwo w najgorszej postaci. Wybaczcie słownictwo, ale inaczej się nie da tego określić. Jeśli nie wyrażacie zgody na współżycie, druga osoba ma obowiązek uszanować Wasze zdanie. Pamiętajcie, że ta zasada działa w obie strony.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0