Nów Księżyca w Lwie, Sezon Lwa

Nów w Lwie i Sezon Lwa to najlepszy czas w roku: "Idź i błyszcz"

Źródło zdjęć: © Negatywnie Optymistyczny, TikTok, greta.grgr
Anna RusakAnna Rusak,26.07.2022 18:00

Nów w Lwie przyniesie nowe miłości i pełnię szczęścia. Nie ma się co dziwić - rozpoczęliśmy Sezon Lwa, czyli chyba najlepszy astrologiczny czas w roku. Zodiakrze radzą: w tym czasie po prostu błyszcz.

Trzeba przyznać, że latem gwiazdy mają sporo do zaoferowania. Ostatnio piszemy tylko o ich pozytywnym działaniu i nie inaczej będzie z Sezonem Lwa. Jeżeli zebraliście już wszystkie plony z intencji zasianych podczas Koźlego Księżyca, to teraz możecie spokojnie czekać na Nów w Lwie.

22 lipca wkroczyliśmy w pełen obfitości Sezon Lwa, a już w czwartek 28 lipca będziemy mogli przeżyć Nów w Lwie. To jeden z najwspanialszych i najbardziej pomyślnych momentów w roku, więc bierzcie się za manifestowanie.

Sezon Lwa, czyli najlepszy czas w roku

Sezon Lwa rozpoczął się 22 lipca i w jego intensywnym cieple pobędziemy sobie aż do 23 sierpnia. Długo? Spokojnie, tym razem nie czekają na was żadne przeszkody i negatywne wibracje płynące chociażby od Merkurego. Sezon Lwa to czas obfitości i szczęścia.

Lew jest jednym z najbardziej optymistycznych znaków. Jego ogień przyniesie nam siłę, spełnienie i pomoże pokonać największe trudności. W tym czasie możemy ostatecznie spróbować pożegnać się z bólem i po prostu błyszczeć.

Sezon Lwa, co to dla nas oznacza? Celebrujemy naszą królewskość, nasze słońce, naszą złotą energię. Ja osobiście strasznie kocham Sezon Raka i Sezon Lwa, dlatego, że to są dwa królewskie momenty życia w roku. Rak nam mówi o naszych emocjach, o domu, a Lew nam mówi - zaopiekowałeś się swoim domem, zaopiekowałeś się sobą, to teraz idź i błyszcz.

- Negatywnie Optymistyczny
trwa ładowanie posta...

Sezon Lwa i Nów Księżyca w Lwie - "Idź i błyszcz"

Negatywnie Optymistyczny zwraca uwagę, że to czas kreatywności i celebrowania bogactwa oraz pasji. Greta z kolei radzi, byśmy upewnili się, że nasze życie wygląda tak, jak chcemy. Sezon Lwa to więc czas rozwoju, pełni i dobrych zmian. Czy można chcieć czegoś więcej?


To jest czas na kreatywność, to jest czas na działanie. Czas na celebrowanie bogactwa, celebrowanie właśnie tej pasji, którą mamy w sobie.

- Negatywnie Optymistyczny


Upewnijcie się, że wasze życie wygląda tak, jak tego chcecie. Jeśli nie, to może wydarzy się coś, co wymusi zmiany, szczególne, jeśli macie planety osobiste w znakach stałych (Lew, byk, wodnik, skorpion).

- Greta
trwa ładowanie posta...

Nów w Lwie - czas na nowe miłości i relacje

Tym bardziej możecie wyczekiwać 28 lipca. Wtedy wypada Nów Księżyca w Lwie, czyli moment w którym Słońce i Księżyc spotykają się tym samym znaku zodiaku i po tej samej stronie Ziemi. Tak, rozpoczyna się piękny i promienny czas.

Negatywnie Optymistycznie swoimi kartami tarota wywróżył nam nowe miłości i nowe relacje. Mówi, że będziemy mogli uwalniać się od traumatycznych doświadczeń i skupić się na budowaniu siebie. Tak, Nów w Lwie to coś, na co naprawdę warto czekać - zodiakray i zodiakarze idealnie to udowodnili.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Źródło: Tiktok, Negatywnie Optymistyczny

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0