astrologia
Co nas czeka w 2023 roku? Wojna, kanibalizm i nowy papież
Nów w Wodniku

Nów w Wodniku to najlepszy czas na marzenia - "To najsilniejsza kumulacja energii od lat"

Źródło zdjęć: © TikTok, Instagram, Negatywnie Optymistyczny, insepiritdesign, Astrologia Pełni Moonset
Anna RusakAnna Rusak,01.02.2022 11:32

Nów w Wodniku! Ten miesiąc naprawdę nie mógł zacząć się lepiej. Czas porzucić przeszłość i skupić się na tym, co przed nami. Wodnik pomoże wam zrealizować wszystkie marzenia i plany!

Niekończący się styczeń odszedł właśnie w zapomnienie. Retrogradacja Wenus zakończyła się w sobotę, retrogradacja Merkurego skończy się w piątek 4 lutego, więc wszystkie negatywne emocje możemy zostawić za sobą. Teraz czas na nowe, pozytywne otwarcie.

1 lutego wypada nów księżyca w Wodniku. Ten znak powietrza przyszykował dla nas same dobre wydarzenia, także możecie nastawić się na to, że luty będzie znacznie lepszy niż styczeń. To początek naprawdę pięknej przygody!

trwa ładowanie posta...

Nów w Wodniku

W ostatnim czasie planety kierowały nas ku przeszłości i sugerowały, byśmy zajęli się wszystkimi niezałatwionymi sprawami. Mamy nadzieję, że macie ten etap już za sobą, bo Wodnik mówi przeszłości "pa, pa" i skupia się nad tym, co przed nami.

Tak, to najlepszy czas na to, by zrealizować swoje marzenia i wizje. Nów w Wodniku pomoże nam skupić się na tym czego naprawdę pragniemy i dzięki niemu łatwiej będzie nam wyruszyć w tę nową, fascynującą podróż. Jak mówi Negatywnie Optymistyczny: "Skupcie się wtedy na swoich myślach, na tej kreatywności, którą macie w głowie".

Nów w Wodniku, jak i sam Wodnik, jest wizjonerski. Jest patrzeniem się w przyszłość, wizjami. […] To i tak jest dobry czas na rytuały, manifestacje, czy zaklęcia, które mają zasadzić to ziarenko. Ziarenko wizji naszej przyszłości. […] Wodnik jest bardzo potężnym, powietrznym znakiem, więc warto wykorzystać jego energię.

- Negatywnie Optymistyczny
trwa ładowanie posta...

Nów w Wodniku to czas na wyzwolenie

Wodnik to też znak wolności, więc jeśli martwicie się, że coś was jeszcze powstrzymuje przed realizacją tych celów, to nie martwcie się. Wodnik pozwoli wam odpuścić, dzięki niemu nabierzecie też nowej perspektywy. Proszę więc dzielnie afirmować, marzyć i planować, bo lepszego momentu w najbliższym czasie nie będzie!

Jeśli czujemy, że w jakimś obszarze życia utknęliśmy, nie widzimy wyjścia, czujemy opór i presję warto w tym czasie poprosić o to by pojawiło się dla nas nowe spojrzenie i rozwiązanie w tych tematach. Warto znaleźć w okolicy nowiu czas na medytację, kontemplację, odcięcie się od tego strumienia informacji, w którym zazwyczaj jesteśmy zanurzeni i zrobienie miejsca w umyśle by przyszło do nas nowe.

trwa ładowanie posta...

 Źródło: Negatywnie Optymistyczny, Maria Moonset

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Pełnia Księżyca w Lwie w lutym. Co da nam Śnieżny Księżyc?