nów listopad

Nów w listopadzie to czas nadziei i nowych planów

Źródło zdjęć: © Jasnytarot, TikTok, Złap nadzieję
Anna RusakAnna Rusak,22.11.2022 07:00

Nów w listopadzie 2022 roku wypada w znaku Strzelca i spokojnie można powiedzieć, że planety w końcu nam sprzyjają. Jak najlepiej przygotować się do tego czasu? Sprawdzamy, co radzą zodiakarze i zodiakary.

Trzeba przyznać, że planety ostatnio nas nie rozpieszczały. Wciąż trwa retrogradacja Marsa, która sprawia, że łatwiej jest nam się pokłócić, a niedawna listopadowa pełnia Mroźnego Księżyca mogła doprowadzać do rozstań i kumulować w nas negatywną energię. Czas od tego wszystkiego odetchnąć.

Z pomocą przychodzi nów Księżyca w listopadzie, który wypada w drugiej połowie miesiąca. Co przyniesie nam ten czas? Zodiakarze i zodiakary radzą, jak najlepiej przeżyć tę fazę Księżyca.

Nów Księżyca w listopadzie

Nów Księżyca w listopadzie wypada w środę 23 listopada 2022 i w tę konkretną fazę ziemski satelita wejdzie o godzinie 21:16. To zjawisko nie jest tym samym, co pełnia. W trakcie nowiu Księżyc oświetlany jest przez Słońce w taki sposób, że z Ziemi widać wyłączenie jego zacienioną część.

Nów Księżyca w listopadzie wypada w znaku Strzelca. Znane zodiakarskie konto na Instagramie "Jakowniebie" pisze, że po tym ognistym znaku można się spodziewać dużej aktywności fizycznej i umysłowej. To też początek nowego cyklu, więc jak już się pewnie domyślacie, to również najlepszy moment na manifestację. Na czym warto się skupić w trakcie listopadowego nowiu?

"W tym znaku przebywać będzie również planeta miłości, czyli Wenus, oraz planeta komunikacji, czyli Merkury. Strzelec jest znakiem ognistym i zmiennym, a zatem można się po nim spodziewać zarówno dużej aktywności fizycznej i umysłowej, jak i niebywałej wszechstronności" – pisze na Instagramie "Jakowniebie".

trwa ładowanie posta...

Nów Księżyca w listopadzie 2022 roku. Co robić?

Tiktokerka Złap nadzieję pisze, że energia listopadowego nowiu przyniesie nam oddech i wytchnienie po zaćmieniach. Mamy poczuć chęć i moc do zmian w życiu. To dobry czas, by zmienić swoją codzienność i podjąć jakieś ryzyko. Astropsychologiaitaro w TikToku twierdzi z kolei, że to dobry moment na spotykania ze znajomymi.

trwa ładowanie posta...

"Nów w znaku Strzelca przywoła radość, dlatego warto spotkać się z ludźmi, znajomymi, poszerzyć towarzystwo, które podzieli wasz światopogląd i wspólnie z nimi celebrować koniec starego i początek nowego. Będzie to czas nadziei, otwierania się na inspirację, wielkie wizje i plany" - pisze w TikToku Astropsychologiaitarot.

trwa ładowanie posta...

Jeśli chcecie wiedzieć, co konkretnie przygotował dla was nów w listopadzie, to sprawdźcie tarota, którego dla wszystkich znaków zodiaku z tej okazji rozłożyła Zuza, w sieci znana jako Jasnytarot. Pamiętajcie też, że chwilę przed nowiem możecie być wyjątkowo zmęczeni, więc dużo odpoczywajcie! To dobry czas, więc nie musicie się niczym przejmować.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0