Nów Księżyca w maju w Byku

Nów Księżyca w Byku. Maj to najlepszy czas, by zostać milionerem

Źródło zdjęć: © Marzena Drygacz, TikTok, canva
Anna RusakAnna Rusak,17.05.2023 18:00

Przed nami bardzo ważny nów Księżyca w maju. Patronuje mu znak Byka i jak twierdzą zodiakary, to najlepszy czas dla naszych finansów. Nie możecie go przegapić, jeśli chcecie zostać milionerami.

Ostatni, kwietniowy nów Księżyca w Baranie, miał otworzyć przed nami bramę do nowej rzeczywistości. Jeśli nie udało wam się tego doświadczyć, to nic straconego. Przed nami nów Księżyca w maju, który ma na przynieś fortunę.

Nie bez znaczenia jest to, że 14 maja pożegnaliśmy się z retrogradacją Merkurego i mam nadzieję, że udało wam się nie utopić telefonu w toalecie, a eks tym razem postanowili nie dzwonić. Przed nami więc dość przyjemy astrologiczne czas, o czym chyba najlepiej świadczy sprzyjający nów Księżyca w maju.

Nów Księżyca w maju w Byku

Nie da się ukryć, że tym razem gwiazdy są po naszej stronie. Najpierw zakończyła się retrogradacja Merkurego, a potem 16 maja Jowisz przeszedł do znaku Byka. Jak mówi na TikToku Greta Grygorowicz, to bardzo przyjemny czas, który ma pomagać w obszarze związanym z pieniędzmi.

Finansowej passie sprzyja również nów Księżyca w Byku, który będzie miał miejsce 19 maja. Przypomnijmy, że to moment, w którym ziemski satelita oświetlany jest przez słońce w takie sposób, że z Ziemi widać wyłącznie jego zacienioną część. Skutki tego zjawiska możemy odczuwać kilka dni przed i po nim.

trwa ładowanie posta...

Nów Księżyca w Byku w maju - czego możemy się spodziewać?

Tak jak wcześniej wspomniałam, nów Księżyca w Byku będzie nam raczej sprzyjał. Jak w tiktoku mówi Marzena Drygacz, w tym czasie wzrośnie w nas potrzeba bycia kochanym i zaspokajanym. Mamy się też czuć wyjątkowo, a wszechświat może nam ofiarować finansową fortunę.

- 19 maja mamy nów Księżyca w Byku i wstrząśnie to jakoś naszą stabilizacją i rutyną, jaką do tej pory prowadziliśmy. Bykiem włada planeta Wenus, dlatego będziemy czuły się wyjątkowe. A jeśli nie czujemy się w ten sposób, bo mamy obniżone poczucie własnej wartości, to ten nów wyzwoli poczucie bycia kochaną i zaspakajaną również w rożnych formach materialnych - mówi Drygacz o nowiu.

trwa ładowanie posta...

Na kwestie finansów w astrologicznej prognozie na maj uwagę zwraca również Greta. Według niej manifestacje w trakcie nowiu Księżyca w Byku powinny koncentrować się wokół finansów. Jeśli chcecie w tym roku zostać milionerami i milionerkami to 19 maja musicie się tym pragnieniem podzielić ze światem.

Dobre informacje ma również "Projektowania życia". Na Instagramie pisze, że nów Księżyca w Byku może być dla nas azylem, jeśli aktualnie zmagamy się w życiu z chaosem i zmianami. "Trenerka Pozytywności" radzi z kolei, by w tym momencie skupić się na naszym poczuciu bezpieczeństwa.

"Teraz nadchodzi nów Księżyca w Byku, który niesie wibracje pełne stabilizacji i równowagi. Cas na połączenie z wewnętrznym spokojem i harmonią" - pisze w poście "Trenerka Pozytywności".

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Źródło: TikTok, Instagram

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0