Pełnia Księżyca w Pannie w marcu

Pełnia Księżyca w Pannie w marcu. Czemu to najważniejszy czas w roku?

Źródło zdjęć: © Canva
Anna RusakAnna Rusak,05.03.2023 09:00

Przed nami ostatni spokojny przystanek przed astrologicznymi burzami. 7 marca wypada pełnia Księżyca w Pannie. Zodiakary radzą, jak najlepiej wykorzystać moc Pełni Robaczego Księżyca i podkreślają, że to najważniejszy czas w roku.

Przyjemny czas powoli się kończy. Przy ostatnim nowiu Księżyca w lutym radziliśmy, by mądrze wykorzystać ten spokojny czas bez astrologicznych dram. Teraz przed nami kolejny rozdział, który tym razem dość mocno odetnie nas od przeszłości. 7 marca będziemy przechodzili przez pierwszą wiosenną pełnię Księżyca.

Czemu nazywa się ją Pełnią Robaczego Księżyca? Jak najlepiej przygotować się do tego czasu? Zodiakary nie mają wątpliwości, że marzec jest najważniejszym miesiącem w 2023 roku, dlatego naprawdę warto wykorzystać moc pełni Księżyca w Pannie.

Pełnia Księżyca w marcu - kiedy wypada?

W marcu 2023 roku pełnia Księżyca wypada na samym początku miesiąca. Maksimum tego zjawiska będziemy mogli obserwować na niebie we wtorek 7 marca o 13:42. Tym razem marcowa Pełnia Księżyca przypada w znaku Panny.

Jeśli zastanawiacie się, czemu bywa nazywana Pełnią Robaczego Księżyca, to odpowiedź jest dość prosta. Zawdzięczamy ją rdzennym ludnościom Ameryki i jak możecie się domyślić, jest związana z naturą oraz wiosną. To w tym czasie, gdy rosną temperatury, pojawia się więcej owadów.

Temu "robaczemu poruszeniu" pełnia Księżyca w marcu zawdzięcza swoją nazwę. Pełnia Robaczego Księżyca bywa również nazywana Pełnią Klonową oraz Pełnią Sokową. To dlatego, że w tym czasie zwiększa się wydzielanie soków z drzew.

trwa ładowanie posta...

Pełnia Robaczego Księżyca - jak się przygotować?

Pełnia Księżyca w marcu to początek rewolucji. Zodiakary podkreślają, że marzec jest najważniejszym miesiącem w 2023 roku. Na Instagramie użytkowniczka "Wyższe Wibracje" zwraca uwagę, że marcowa pełnia w Pannie będzie oddzielała nas grubą kreską od przeszłości. To najlepszy moment, by z pełną energią porzucić to, co do tej pory ciągnęło nas w dół.

"Marzec jest najważniejszym miesiącem w 2023 roku - i nie, nie ma w tych słowach ani trochę przesady! Pierwsze dni będą spokojne, ale niech to Was nie zwiedzie. To tylko cisza przed burzą. Akcja nabierze tempa 7 marca. To właśnie wtedy będzie Pełnia w Pannie, której energia będzie dość nerwowa i napięta. Tego samego dnia Saturn zmienia znak i przechodzi do Ryb. To pierwsze przełomowe wydarzenie w marcu, które oddzieli nas grubą kreską od okresu, który trwał od marca 2020 (właśnie od wtedy przebywał w Wodniku)" - czytamy we wpisie "Wyższe Wibracje".

trwa ładowanie posta...

Greta w astrologicznej prognozie na TikToku podkreśla, że właściwie cały marzec będzie emanował dość przyjemną energią. Jej zdanie podziela Marzena Drygacz. W TikToku zaznacza, że marzec ma w sobie energię jedynki. To najlepszy czas, by zacząć na nowo. Szczególnie powinniśmy skupić się na naszych karierach i finansach.

- Marzec zaczyna się bardzo przyjemną energią. Mamy koniunkcję Jowisza i Wenus w Baranie. Jeżeli czujecie entuzjazm, chcecie coś zrobić, chce wam się żyć po prostu, to korzystajcie z tego - mówi w TikToku Greta.

Jeśli więc od pewnego czasu czujecie, że jesteście gotowi na zmiany, marzy wam się podwyżka czy nowa praca, to słuchajcie Zodiakar. Nie będzie lepszego czasu w tym roku, by podjąć takie działania. Pełnia Księżyca w Pannie może was tylko do tego wszystkiego zmotywować.

trwa ładowanie posta...

Źródło: Instagram, TikTok

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 57
  • emoji ogień - liczba głosów: 47
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 7
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 349